Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Łupież i wypadanie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A no nie zaprzeczam, tylko mnie osobiście dermatolog kojarzy się ze wszystkim, ale nie z hormonami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo byłoby to strasznie niewygodne aby lecząc problemy skórne trzeba by było chodzić do dwóch specjalistów, po cyprodiol do endokrynologa a do dermatologa po wskazówki dotyczące leczenia. Chociaż w naszym kraju już mnie nic nie zdziwi. Zwłaszcza, jak w dzisiejszych czasach tak ciężko jest się do nich dostać więc ja chodzę prywatnie, to byłby podwójny wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I to jest najgorsze w naszej kochanej CHOREJ służbie zdrowia Mad Płacimy składki, a i tak 80% rodaków uczęszcza przynajmniej do jednego prywatnego lekarza bądź w przeszłości korzystało z usług takowego.
Ja nigdy nie byłam państwowo u ginekologa i stomatologa. No po prostu nie pójde i już. Wolę zapłacić za wizytę kosztem nowego kosmetyku czy ubrania, ale zostać obsłużona należycie i mieć pewność, że dostanę odpowiedzi na każde zadane przeze mnie pytanie.
Aha.... badania USG także wykonuję prywatnie, bo państwowo to chyba bym się nie doczekała :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A powiem Ci, że do dentysty to ja głównie chodzę na fundusz i nie narzekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mazowszanka



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 2:43 pm    Temat postu: ichtiol jasny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może wybrałbyś szampon z innym składnikiem aktywnym? Ja też miałam podobny problem, poszłam do dermatologa, a ten polecił mi szampon mediket Ictamo, który zawiera ichtiol jasny i pirytionian cynku, szczególnie wskazany w przypadku łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy, świądu skóry głowy,łupieżu tłustego. Mi pomógł, polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krycha



Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Floslek ma serie szamponow na roznego rodzaju lupież - ElastaBion. Ja wlasnei stosuke wersje rozowa Smile Jest pomocny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaką wersję stosujesz? Różową? Widziałam informacje prasową o tej serii w jednym z portali kobiecych ale u mnie w aptece jak pytałam, to jeszcze nie mają. Gdzie kupiłaś? Chcę spróbować ten regeneracyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group