Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Łupież i wypadanie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 2:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wichy nie stosuję- skutecznie odstrasza mnie cena.
ale mój znajomy stosował i był zadowolony. a przynajmniej tak mówił Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agnieszka12345 napisał:
witam mam problem z wypadaniem wlosów, nie wiem czym to moze być spowodowane. biore witaminy centrum lub wellwomen dla zdrowia kobiety i nie pomaga przy tym bardzo łamią mi się paznokcie ale jedynie u rąk. prosze o rade

A robiłaś jakieś badania?
Ja stosowałam bio silice bardzo dobra-polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie nizoral nic nie pomagał. łupież znikał ale na bardzo krótko.
teraz mam zamiar kupić w aptece Pirolam ponoć działa skutecznie bo na dłużej a dodatkowo ma witaminy na wzrost włosów. znacie ten szampon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łupież często powstaje jeśli nasze gruczoły łojowe nieprawidłowo pracują. Wydaje mi się, że najwłaściwiej byłoby wybrać się do lekarza. Bo znowu nieprawidłowa praca gruczołów łojowych jest związana z układem hormonalnym. Często tego typu zaburzenia gruczołów łojowych prowadzą własnie do łupieżu tłustego, do wypadania włosów i trądziku i lekarz może przepisać pigułki hormonalne diane 35 lub cyprodiol, który jest jego tańszym odpowiednikiem.
Takie leczenie się na własna rękę, to szkoda czasu i pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vitanka



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 7:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do dobrego dermatologa. Środki hormonalne te, o których wspomniałaś to są tylko dla kobiet. Moja sąsiadka bierze Cyprodiol na trądzik i po niej widać efekty, jednak nie widziałam, żeby ona miała łupież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że cyprodiol jest tylko dla kobiet. Ale wydaje mi się, że endokrynolog go przepisuje, nie jestem pewna, poprawcie mnie jeśli się mylę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Endokrynolog oczywiście, że może przepisać Cyprodiol, bo przecież on zajmuje się hormonami, a składniki aktywne zawarte w Cyprodiolu, to nic innego jak hormony.
No, ale...... przecież facetowi takowych nie przepisze Very Happy Jednak faceci także uczęszczają do endokrynologa.

Ps. na problemy z włosami udaj się również do trychologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli dermatolog nie może przepisać cyprodiolu? ani żadnych innych leków hormonalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chcę mówić TAK lub NIE, bo nie wiem czy dermatolog może przepisać Cyprodiol. Wiem, że na pewno ginekolog i endokrynolog mogą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vitanka



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak najbardziej lekarz dermatolog może przepisać środki/leki androgenne a takie działanie ma wspomniany tu Cyprodiol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group