Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

lojotokowe zapalenie skory a hiv

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niko2485



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 5:44 pm    Temat postu: lojotokowe zapalenie skory a hiv Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc pierwszy raz jestem na jakim kolwiek forum. Pare miesiecy temu zauwazylam u siebie luszczaca sie skore w okolicach nosa, czola i dekoldu Zaczelam czytac duzo na internecie i stwierdzilam ze moze to byc lojotokowe zapelenie skory. Zawsze mialam problem ze skora glowy tzn niby z lupiezem albo roznego rodzaju strupkami. Dokopalam sie do informacji ze jednym z przyczyn LZS moze byc HIV i przypomnialam sobie ze w lipcu zeszlego roku mialam bardzo przelotna znajomoc z pewnym obcokrajowcem. To byla najglupsza rzecz jaka zrobilam ale jak sie mieszka za granica i jest sie czasem samotnym rozne rzeczy przychodza ludzia do glowy. Zarazil mnie jakas bakteria,mialam uplawy ale ginekolog powiedzial ze antybiotyk wystarczy. Po 5 tygodniach zrobilam sobie test na HIV wyszedl negatywny no ale teraz jak odkrylam ze mam LZS znow sie martwie. Myslicie ze zrobilam ten test na HIV za wczesnie albo jestem przeczulona??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej udaj się do dermatologa a dla pewności powtórz test na HIV. nie ma się co martwić na zapas ale lepiej sprawdzić i wiedzieć na czym się stoi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niko2485



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki napewno test zrobie tylko musze czekac 2 tyg na wyniki i to chyba beda kolejne dwa najdluzsze tyg mojego zycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group