Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

liposukcja WAL

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyborowa



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 1:12 pm    Temat postu: liposukcja WAL Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy znacie taką metodę liposukcji jak WAL? (Nie wiem czy dobrze zapamiętałam nazwę). Jeśli ktoś zafundował sobie taką liposukcje to czy mógłby napisać na czym ona polega? Nie wiem nawet od czego jest ten skrót.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kirek
Spamer


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dość obeznani jesteśmy w temacie jakim jest liposukcja metod jest coraz więcej, ale ogólnie sam zabieg jest dość skuteczny. Najlepiej to sobie wejść i tam zadać pytanie do lekarzy czy obsługi jak to wygląda i czy konkretna metoda jest lepsza od innej. W każdym razie trzeba pamiętać, że ruch i odpowiednia dieta tak czy inaczej nas nie ominie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem, ze robią w .... i daje pozytywne rezultaty. Moja siostra miała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group