Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

levonelle (odpowiednik escecaplle)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jalou



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk
PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 6:12 pm    Temat postu: levonelle (odpowiednik escecaplle) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem tu nowa. i odrazu mam problem. otóż odbyłam niezabezpieczony stosunek. cykl mam 29-30 dniowy . ostatni okres miałam 19 października . 4 listopada miałam niezabezpieczony stosunek. 6 listopada wziełam levonelle (odpowiednik polskiego escecaplle) to było po około 48 godzinach. 10 listopada dostałam krwawienia. (nie plamienie choc mniejeszcze niz okres) trwało to 4- 5 dni. i tyle. nic wiecej sie nie dzieje. 18 listopada powinnam dostac okres ale nie dostałam. i teraz pytanie. czy jesli miałam to krwawienie to moge być w ciazy. i jak długo moge czekac na okres. troche sie denerwuje . nadmieniam że wcześniej nigdy nie brałam żadnych srodków hormonalnych. wiec zdaje sobie sparwe że teraz wszystko mogło sie pomieszać. prosze o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

levonelle prawdopodobnie przesunęło Ci okres i pojawi się z opóźnieniem. ciążę, skoro wzięłaś tabletkę do 72h po stosunku, raczej wykluczam. zresztą skoro pojawiło się krwawienie, to tym bardziej, bo jajeczko nawet nie mialoby się jak zagnieździć. dla pewności zawsze możesz wykonać test, ale wg mnie nie ma sensu i trzeba cierpliwie czekać na okres
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jalou



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk
PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za szybka odpowiedź. uspokoiłaś mnie troszkę , ale test pewnie i tak zrobię dla pewności. . jeszcze raz bardzo dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie jeszcze w tematach dotyczących escapelle. Skutki mogą być identyczne wręcz Smile

Ale nie masz się czym przejmować Smile spokojnie czekaj. Jeśli maCie to uspokoić, to mozesz wykonać sobie test ciążowy z krwi Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jalou



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk
PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie . wciąż czekam na okres. jestem trochę spokojniejsza ponieważ wykonałam test 5 grudnia wyszedł negatywny.(co prawda nie był z rannego moczu ale sądzę że miesiąc po niezabezpieczonym stosunku to nie ma znaczenia czy był poranny mocz czy nie).zaczeły mnie boleć piersi tak ja przed okresem i zaczyna mnie pobolewać brzuch. wiec czekam cierpliwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jalou test po takim czasie napewno by juz wykazal ciaze, nie wazne czy zporannego moczu czy tez nie.
a objawy ktore odczuwasz to oznaka zblizajacej sie miesiaczki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jalou



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk
PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak było . po tym jak pisałam tu ostatni raz 13.12. dostałam okres. ale miałam trochę stresu. .. pozdrawiam wszystkich i życzę mniej podobnych sytuacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group