Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leukoplakia (śródnabłonkowa neoplazja sromu)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sobstylek



Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:00 pm    Temat postu: Leukoplakia (śródnabłonkowa neoplazja sromu) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W środę odebrałam wynik badania histopatologicznego, na którym było napisane leukoplakia[M-43000]. Co to oznacza i jak to się leczy? Mój lekarz stwierdził tylko, że jeżeli nie pomogą mi żadne maści i inne tego typu specyfiki, to trzeba będzie usunąć mi srom. Słyszałam ,że można to leczyć przy pomocy krioterapii i fotodynamiki, czy to prawda? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Becia_P.



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 2:44 pm    Temat postu: Leukoplakia sromu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytalam pani wiadomosc i mam podobny problem.Jezeli chcialaby pani uzyskac wiecej wiadomosci na ten temat moge odpowiedziec pani telefonicznie, poniewaz nie mam internetu w domu.W Polsce bede okolo 15 wrzesnia. Moj numer telefonu 071 3184256, komorka 665747318.
Serdeczne pozdrowienia,
Beata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group