Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leukopenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila099



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 7:10 pm    Temat postu: Leukopenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem. 3 tyg temu miala problemy zoladkowe. schudlam 3 kg. juz przed zlapaniem tego wirusa schudlam 2, poszlam na badania w zwiazku z choroba. bilirubina lekko podwyzszona, ale to ponoc normalne przy chorym zoladku. natomiast liczba leukocytow jest niska- 2,4. no i mialam powtarzac badania bo podobno to dziwne, ze w czasie kiedy mam wirusa mam obnizone leukocyty. No i mialam odczekac 2 tygodnie. po dwoch tygodniach znowu zachorowalam. tym razem jakies dziwne przeziebienie. choruje od poczatku tygodnia a od 3 dni mam na zmiane 37 albo 35.9-36 stopni. Nadalchudne, juz duzo wolniej, ale nadal. nie odchudzam sie, nie jestem na zadnej diecie. nie jem tylko fast foodow. no moze czasem. Co to może być? chcialam zasiegnąc jakiejs opinii zanim bede mogla zrobic badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas infekcji leukocyty powinny być podwyższone...

Zrób badania teraz. Mimo że jesteś chora. Jeśli wartość leukocytów będzie znów obniżona, wylecz się, odczekaj 2 tygodnie po wyleczeniu, ale w tym czasie postaraj się nie zachorować i powtórz badania.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila099



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. dziekuje. a co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób badania i pokaż wyniki. Wróżką nie jestem, a nie ma sensu straszyć...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila099



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. zrobie. Mnie sie nie da przestraszyc, wiem dobrze, ze bez badan nic nie jest pewne. wiec czy moglabym prosic o jakies opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group