Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lesine, czy ktos słyszał?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brałam plastry, brałam Cilest, Marvelon, Yaz, trochę tego było, ale po niczym nie czułam się tak dobrze. Lekarz sobie na mnie robił doświadczenia, zamiast zrobić badania i dobrać mi lek, no ale w końcu trafił. Jestem bardzo zadowolona z Lesine.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wanda_1



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, ja też biorę Lesine od Marca i również czuje się po nich świetnie. znacznie lepiej nić po wszystkich innych tabletkach. Zauważyłam też znaczną poprawę cery, nie robią mi się pryszcze, cera wygląda na zdrowsza i jędrniejszą. Warto zapytać o nie ginekologa, bo są naprawdę świetne!

Dodano po 1 minutach:

Hej, ja tez biore Lesine od Marca i rowniez czuje sie po nich swietnie. znacznie lepiej niz po wszystkich innych tabletkach. Zauwazyłam tez znaczna poprawe cery, nie robią mi sie pryszcze, cera wygląda na zdrowsza i jedrniejsza. Warto zapytać o nie ginekologa, bo sa naprawdę swietne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też biorę od marca Lesine i dla mnie są super, na początku miałam plamienia, a co najlepsze poprawiła mi się cera :-)
Też polecam te tabsy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do cery to faktycznie widać poprawę po Lesine. Nawet gin mówiła, że bardzo możliwe, że cera się poprawi. Przynajmniej mniej fluidu idzie hehe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No generalnie świetne tabsy jak dla mnie, dobrze dobrane i co najważniejsze działają Very Happy Lesine też nie kosztuje drogo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sab



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie osobiście interesuje, czy po lesine powiekszyly wam sie piersi?Wink jak to podobno dzieje sie przy braniu antykonceptow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 4:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piersi mogą się nieco powiększyć ale nie muszą. Zaś efekt ten znika wraz z odstawieniem antykoncepcji.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze... Myślałam, że te tabletki coś zmienią... na lepsze. Ale jest gorzej.
3kg do przodu i kompletny spadek libido. Chyba trzeba się skonsultować z lekarzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogranicz słodycze, więcej się ruszaj i uważaj co jesz i o jakich porach. Co do libido...Poczekaj do 3 opakowania. Jesli nic sie nie zmieni proponuję zmienic preparat, lub w ogóle odstawić antykoncepcję hormonalną.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic się nie zmieniło co do libido. Odnośnie wagi, to fakt- może za mało się ruszam. Ale wczoraj byłam u ginekologa i ze względu na moje żylaki, mam odstawić tabletki i porobić ważne badania w ciągu następnego cyklu. Wtedy zobaczymy co dalej Smile
Mój nowy lekarz nie słyszał jeszcze o tych tabletkach hehe Very Happy Musiałam mu pokazać opakowanie... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group