Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lesine, czy ktos słyszał?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 9:49 pm    Temat postu: Lesine, czy ktos słyszał? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mój ginekolog ostatnio przepisał mi tabletki Lesine, czy ktos z was juz o nich słyszał? Są jakieś skutki uboczne?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do skutków ubocznych, jest to jak przy każdych lekach i preparatach indywidualna sprawa każdego organizmu. Na jedne będzie działał w jakis sposób, na inne zupełnie inaczej.

A możliwe skutki uboczne masz wypisane w ulotce:

Cytat:
Możliwe skutki uboczne: Często: zaburzenia miesiączkowania, krwawienie międzymiesiączkowe, ból piersi, bóle głowy, depresja, migrena, nudności, spowolnienie, biała wydzielina z pochwy i zakażenia grzybicze pochwy. Niezbyt często: zmiany popędu płciowego, zbyt wysoki lub niskie ciśnienie krwi, nudności, trądzik, wysypka skórna, silny świąd, zakażenia pochwy, zatrzymanie płynów i zmiany masy ciała. Rzadko: astma, wydzielina z piersi, problemy ze słuchem, zakrzep krwi (zakrzepica) w naczyniach nóg lub płuc Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.


Oznacza to, że takie skutki uboczne występowały u pacjentek na etapie badań klinicznych tego preparatu, lub innego o tym samym składzie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 10:09 pm    Temat postu: Re: Lesine, czy ktos słyszał? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="iloonka"]Witam,

Mój ginekolog ostatnio przepisał mi tabletki Lesine, czy ktos z was juz o nich słyszał? Są jakieś skutki uboczne?

pozdrawiam[/quote]


Nie ma skutków ubocznych:-) ja lesine toleruję świetnie! Cera jest duuuużo ładniejsza i ochota na bara bara też lepsza :-) Biorę je od końca lutego i będą to już na zawsze moje pigułeczki
Polecam je:-)
A teraz idę już zaatakować mojego chłopaka...
nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ILOONKA jak się czujesz po Lesine? Ja czuję się cały czas super - nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych Smile mam ochotę na sex i ładną cerę.
Napisz ILOONKA co u Ciebie:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej pchlina, jak do tej pory czuje się super! Na początku przez kilka dni miałam małe plamienia, lecz wszystko wróciło do normy. Też zauważyłam, ze poprawiła mi sie cera, co najważniejsze nie przytyłam i nie straciłam ochoty na sex Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie Smile
wczoraj zostały mi przepisane tabletki Lesine Smile Jestem ciekawa jak to będzie, bo ostatnie dwa lata brałam OC-35. Lekarz mówił, że przy przejściu na nowe nie powinien mój organizm robić problemów... Ale zobaczymy Smile

Póki co, mam nadzieję, że będę się czuła tak jak Wy Wink

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja czuje się rewelacyjnie po zmianie. Przestraszyłam się trochę tych plamień na początku, ale wiadomo, organizm musi sie przyzwyczaić do nowych hormonów. Daj znać za kilka dni jak się czujesz heke i czy też zauważyłaś jakieś zmiany.

Pchlina ile płaciłaś Lesine?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorę je od niedzieli, póki co nie widzę zmian Smile Może jestem tylko nieco bardziej zmęczona, ale to przez pogodę i praktyki pewnie.
Myślę, że więcej będę mogła powiedzieć po 1-szym cyklu Smile
Za jedno opakowanie w jednej aptece płaciłam 34,50zł, a w innej dostałabym je już za 29zł - ale nie do mnie było kierowane pytanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heke napisał:
Biorę je od niedzieli, póki co nie widzę zmian Smile Może jestem tylko nieco bardziej zmęczona, ale to przez pogodę i praktyki pewnie.
Myślę, że więcej będę mogła powiedzieć po 1-szym cyklu Smile
Za jedno opakowanie w jednej aptece płaciłam 34,50zł, a w innej dostałabym je już za 29zł - ale nie do mnie było kierowane pytanie Wink


Spokojnie, porównanie będziesz miała po miesiącu lub dwóch Smile Drogo płaciłaś u mnie są Lesine po 28 zł. A co wcześniej brałaś heke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wcześniej 2 lata OC-35, czułam się po nich świetnie, ale ginekolog stwierdził, że czas na zmianę Smile
A Ty bierzesz Lesine jako pierwsze czy wcześniej też coś stosowałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group