Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

leli przeciwpadaczkowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cypiska



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 9:01 pm    Temat postu: leli przeciwpadaczkowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamierzamy z mężem starać się o dziecko.Mój mąż choruje na epilepsję od 15 lat.Od 8 berze Gabitril.Chciałabym dowiedzieć się,czy takie leki wpływają na jakość i liczbę plemników i czy nie będą miały wpływu na naszego dzidziusia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 7:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cypiska
Nikt i nigdzie nie podaje wpływy tego leku na przyszłe potomstwo.Nie zaobserwowano takich skutków ubocznych.Tak więc chorzy na padaczkę mogą mieć dzieci.Matka przyszłego dziecka powinna tylko zgłosić swojemu lekarzowi ten fakt.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cypiska



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki trochę się uspokoiłam,bo jak ostatnio pytałam o to neurologa mojego męża to gadał jakieś głupoty o tym,że bedzie trzeba zrobić biopsje płodu jak będę w ciąży co mnie trochę przeraziło,ale teraz już mi lepiej.Jeszcze raz DZIĘKUJĘ carboczar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group