Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

łękotka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 7:12 pm    Temat postu: łękotka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 miesiecy temu na meczu koles uderzyl w moje kolano na poczatku bol ogromny ale po 5 minutach lekko kulejac moglem chodzic po 3 tygodniech pojechalem grac i znowu zle stanolem i kolano strzelilo i zeszlem.lekarz stwierdzil peknecie rogu łekotki i powiedzial ze sie samo zrosnie miesiac chozdielm na lasery i cal;a zima na hali gry w pilke 2 mecze na boisku i ostatnio znowu mi strzyklo zeszlem mimo ze normalnie chodze nie moge do konca wyprostwoac kolana bo mam takie dziwne kłucie ,wie kto co to jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamileczkaaa



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to z pewnością "sprawka" łąkotki:) nie zaniedbaj tego!!! udaj się do lekarza, pewnie zleci Ci dodatkowe badania, np. usg kolana które potwierdzi lub zaprzeczy diagnozie. nie "olej" tego bo może się to źle skończyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group