Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekomania.

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:03 pm    Temat postu: Lekomania. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam od dłuższego czasu prolem z lekami.
Potrafie wziasc cała paczke ketanolu, 450mg dxm, tak samo z efedryna, kodeina,oraz z psychotropami i lekami nasennymi, nie wiem co robic, coraz bardziej chudne, nie moge jesc, czuje straszne bole watroby. nie moge spac, nie moge sie skoncentrowac, ... matka ostatnio znalazła u mnie fiolki od rudotelu i relanium. ona sie drze i chce mnie wyrzuc z domu a ja nie potrafie z tym skonczyc, chociaz wiem ze to mnie niszczy.


Ostatnio zmieniony przez Zielona Mila dnia Pon Sty 07, 2008 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ojej straszne.. wiesz,a nie dasz rady, nie chcesz.. Skończ z tym! Weź się ostro za siebie, za zdrowie swoje, pomyśl o innych. Na pewno masz dla kogo żyć!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz my Ci nie pomożemy, mozemy doradzić... Ja radze pojści do psychiatry lub psychoterapeuty..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile masz lat i czym się na co dzień zajmujesz? Jak często ćpasz? I dlaczego tak mieszasz te leki?
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też radzę iść jak najszybciej do psychologa czy psychiatry...
nie bierz tego syfu.. ketonal bardzoooo niszczy watrobę
po co Ty to bierzesz? ogarnij się! zniszczysz sobie zdrowie i umrzesz w wieku 40 lat...

ehhh, przestań z tym

dlaczego miesza? bo za dużo kimbinuje... i tak faz po tym nie będziesz miała, tylko będziesz się źle czuła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie jest tak ze jak biore o danej poze to wpie*** to wszystko, oczywiscie ze nie, zalezy jaki mam humor, jezeli chce sobie poprawic biore co innego jezeli jestem zdenerwowana biore uspokajace lub psycho, nic nie wziełam przez 5 dni, mimo to pluje krwią i strasznie mi brakuje tego uczucia odurzenia... nie jestem głupia siksa; jak zapewne myslicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty uważaj z tym krwiopluciem bo w niedobór żelaza popadniesz (żeby tylko). Jak tak plujesz krwią to idź do lekarza.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytam się po jaką cholerę Ci to?nie szkoda,Tobie Twojego zdrowego organizmu?Ile ludzi chciałoby byc na Twoim miejscu,byc zdrowym.
A Ty sobie na własne życzenie fundujesz krótsze życie,taka egoistka z Ciebie?Bierz dupe w troki i do specjalisty Exclamation
Nie obrażam Ciebie,bo to nie mój cel,ale się wkurzyłam Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale po Twoim zachowaniu widać jakbys była siksą...

idź do lekarza póki czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem głupia. Nawet nie macie pojecia co przezyłam jakie mam zycie! A od razu osadzacie, ze robie to zeby zaimponowac komus,albo poexperymentowac ! mam 16 lat zaczełam brac jakis rok temu.jak to sie zaczeło ? tak wiec pewneogo dnia wziełam tabletki na uspokojenie bodajze 5, czułam sie duzo lepiej pozniej jak znowu było mi zle albo cos w tym stylu tez bralam. skad miałam ? matka tez jest znerwicowana ma tego pewłno. jak zaczeła zauwarzac ze brakuje jej opierdoliła mnie i wyjebała w morde, ok przez pare dni nie brałam, az w koncu poczulam potrzebe zeby poczuc sie lepiej, a ze moj kolega ma do tego dostep kołowal mi nie tylko te tabletki uspokajace na recke ale inne psycho itd, (zaczełam krasc matce pieniadze jak nie miałam swoich)oprocz tego moj 'ojciec' miał przezpisane relanium a ze nie brał tylko wykupywał i udwal ze poddał sie leczeniu to zabierałm mu. nawet nie wiem kiedy a stoczyłam sie jeszcze bardziej na samo dno niz przed tem. sa moja ucieczka, gdy myslałam ze bedzie juz dobrze bo je mam, zaczełam rzygac krwia, mieec zawroty i szumy w głowie itd. a teraz juz wogole nie potrafie bez tego zyc, a moze potrafie a nie chce.
Moze sie usprawiedliwam tym ze zycie mnie nie rozpieszczało i nadal nierozpieszcza i daje mi niezle w dupe, ale nie wiem co moze byc inna przyczyna tego ze zaczełam.Pewnie pomyslicie ze koro mi tak zle i niedobrze to powinnam jakos walczyc o to swoje zycie zeby było lepiej ale ja juz nie mam sił a tabletki to najłatwiejsze rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group