Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leki na cukrzycę, opieszałość służby zdrowia w Anglii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saito



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 2:05 pm    Temat postu: Leki na cukrzycę, opieszałość służby zdrowia w Anglii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mieszkam w Anglii i dobrze wiecie że tutejsza pomoc lekarska jest tak do chrzanu że aż szkoda gadać. Mam do was ogromną prośbę, proszę pomóżcie bo już sami w domu nie wiemy co robić. Moja mama jest cukrzykiem, z dna na dzień się coraz gorzej czuje. Ma bóle kości ( na całym ciele), jest wiecznie śpiąca, bolą ją ścięgna w nogach do tego stopnia że nie może chodzić. Jak sama mówi kumuluje w sobie energię przez godzinę rano żeby funkcjonować jako tako chociaż na trzy godziny a potem od nowa. Mama śpi po 6 godzin z przerwami. Do tego ma krzywą przegrodę nosową i może spać tylko na jednym boku przez co ma straszne bóle. Mama ma 56 lat.
Próbowaliśmy do lekarzy chodzić ale oni tylko co następne lekarstwa przepisują z podobnym składem do poprzedniego, najbardziej mnie wkurzyło kiedy mama rozcięła sobie głowę kiedy upadła w piwnicy a oni ją KLEJEM bez żadnego prześwietlenia próbowali skleić. Sami widzicie, nie wiemy co robić proszę, znacie może chociaż jeden lek który pomógłby chociaż częściowo pomóc mamie na cokolwiek a w szczególności na cukrzycę? Ja nie wiem cokolwiek, proszę o pomoc.

zmieniłam tytuł
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group