Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Domiś



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza neurologa i poproś o skierowanie na rezonans magnetyczny głowy, dzięki temu zobaczą Twoją głowę od środka, i czy wszystko jest prawidłowe.

A propos wady wzroku, ja też czuję, że mi się pogarsza, ale jeszcze nie trafiłam do okulisty, który by mi perfekcyjnie dobrał soczewki, już sama lepiej potrafię sobie wybrać mocniejsze. Podobno wada wzroku się pogłębia tylko do dwudziestego któregoś roku życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madziuchna21



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też noszę soczewki, bo przy tej wadzie szkła miałabym dość grube. Po niedzieli wybiorę się po skierowanie...

dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lynka18



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 2:05 pm    Temat postu: bół głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od m/w 7-8 Lat boli mnie glowa.. w okolicy calego czola nie raz po bokach a zdarza sie ze z tylu glowy ale to rzadko.. mialam robione juz wiele badan i nic nigdy nie wykrylo.. doszlo jeszcze do tego ze codzienie boli mnie nad oczami.. biore tabletki przeciewbolowe i mi to na jakis czas pomoga ale po kilku godzinach znowu zaczyna mnie bolec.. to jest strasznie meczace bo nie dosc ze odczuwam bol to przy tym jestem strasznie zdenerwowana i psuje mi sie humor.. krew z nosa tez mi czasem leci.. nie wiem co mam juz zrobic.. moze ktos cos wie na ten temat albo ma podobna sytuacje..? z gory dziekuje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy byłaś badana laryngologicznie?
czasem to kwestia zatok.
warto też podczas bólów głowy mierzyć sobie ciśnienie. może podwyższenie go powoduje ból.
może to problem z oczami. byłaś u okulisty?
a neurolog co na te bóle głowy?
co w ogóle zalecił lekarz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lynka18



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie wrocilam z przychodni.. dostalam antybiotyki na te zatoki ale tez musze powtorzyc tomografie glowy bo jest jakis niejasny obraz w okolicy szyszynki. mialam pobieraana krew i wlasnie musze tez sie wybrac do okulisty. w sumie nie mierzylam sobie cisnienia w czasie bolu.. a i musze tez isc na rehabilitacje kregoslupa gornego bo to tez moze byc ta przyczyna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojej lynka18 to musi być straszne przechodzic przez to od tylu lat i nie moc otrzymac zadnej pomocy od specjalistow, mam tylko nadzieje ze Twoje badania cos wykaza i wreszcie bedziesz mogla spokojnie zyc bo tez często miewam bole i SA one bardzo uciazliwe z tym ze w moim przydadku wystarczy tabletka i po sprawei, zycze Ci powdzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
little_glimmer



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: KrK
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lynka18 muszę Ci powiedzieć, że znam ten ból (może boli mnie nie tak samo jak Ciebie ale również mam problemy z bólami głowy). Już od ok.4 lat tak mam, a zwrócę uwagę na mój wiek : 18 lat. Zaczęło się od rzadkich migren, i lekkich "pobolewań".. Teraz zawsze w drugiej części miesiąca nawet budzi mnie ból głowy, okropny. Nie mam miejsca na głowie które kiedyś by mnie nie bolało. Czasem ból jest tak okropny, że nie mogę pohamować łez.. Nie wiem co mam z tym zrobić. Moja lekarka stwierdziła, że taka moja uroda i powiedziała, że muszę kupować tabletki ( 16 zł za sztukę). Wybieram się na tomografię, ale boję się wyniku:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogusia35



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 1:50 pm    Temat postu: ból glowy z utrata przytomnosci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MÓj 7 letni syn ma bardzo często silne bóle glowy przy czym wymiotuje, po kilku razowych wymiotach traci swiadomosc i staje sie bezwladny( skreca oczy wyglada jak by mial jakis niedowład). Czesto przed tym staje sie senny i czesto ziewa, czasem ma dreszcze ale nie jest mu zimno. Po interwencji pogotowia i podaniu mu RELSEDU( WLEWKA relsedu) dostaje drgawek, ktorych nie mozna niczym opanowac jedynie pomaga MANNITOL i DEXAVEN. Lekarze podejrzewali dziecięcą padaczke( jedni potyliczną natomiast drudzy skroniowo-ciemieniową) dodam , ze byłam w szpitalu w Katowicach , Kielcach, Łodzi i Krakowie. Dostawał przez dwa lata DEPAKINA CHRONO wtedy miał tylko dwa razy bóle glowy bez utraty przytomności, ale pozniej bez odstawiania leku powrociły silne bole glowy i wymioty.Wyzsza dawka leku nie wchodzila w gre poniewaz mial zbyt duze poziom kwasu walproinowego we krwi.Pozniej dostał LAMITRIN, bóle głowy byly czestsze, nastepnie SABRIL, tez bolała go głowa i również trafił do szpitala.W Łodzi zmienili mu lek na TIMONILi znowu to samo( czyt. wymioty ,bole glowy utrata przytomnosci na koncu stan padaczkowy, ktory powtarzal sie za kazdym razem jego pobytu w szpitalu a bylo ich kilkanascie )Czasami przeszkadzaja mu dzwieki, ostatnio mowil ,ze widzi czarne plamki.Pani neurolog do ktorej chodz nie moze odroznic z badania EEG czy to jest migrena czy padaczka.Mial robione TK glowy i MR glowy - wyniki sa prawidłowe. Prosze o pomoc, moze ktos zna podobny przypadek prosze o kontakt podaje e-mail ; szymek710@op.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maadziap



Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 2:13 pm    Temat postu: bol glowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od 18 sierpnia boli mnie głowa. Najpierw był to ból po bokach, jakby ciśnienie miało mi rozwalić głowę, potem bolał mnie płat czołowy, a teraz boli mnie głowa z tyłu od paru dni. Oczywiscie były przerwy w tym bólu trwające kilka dni, tydzien, 2 tygodnie. Głowa zaczyna mnie boleć dopiero z godzine po wstaniu z łożka, a intensywność bólu narasta wraz z aktywnością fizyczną. Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne i moja mama cierpi na nerwice. Czy ten ból może być spowodowany tabletkami albo nerwicą? Widze dobrze, słysze też, nie mam problemów z mową ani zachowaniem równowagi, nie wymiotuje, nudności też raczej nie mam, przez jakieś 2 tygodnie jak byłam we Włoszech po wstaniu z łozka było mi słabo, ale to moze ze wzgledu na klimat albo zmiane tabletek. Po powrocie do kraju wszystko ustało. Co to może byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszesz, że byłaś we Włoszech i to były wakacje (wynika to z postu - 18 serpień) mi się wydaje, że to może być jakiś uraz słoneczny. Moja kuzynka tak miała była w Hiszpanii w zeszłe lato źle się tam czuła, a po powrocie do Polski bolała ją głowa praktycznie codziennie. Dokładnie nie pamiętam co jej było. Powinnaś iść do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 9 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group