Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IvaSter



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Question

Ostatnio zmieniony przez IvaSter dnia Nie Wrz 28, 2008 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udaj się do lekarza. Zmierz ciśnienie i oddaj krew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IvaSter



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Surprised

Ostatnio zmieniony przez IvaSter dnia Nie Wrz 28, 2008 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ok. - ciśnienie, krew.. ale warto odwiedzić neurologa. nie czekaj, by on Ciebie odwiedził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej zrobisz wybierając się do lekarza, iż dziwne, że po jedzeniu tez Ci ból jeszcze zostaje. powodzenia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam0102



Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 2:53 pm    Temat postu: Ból glowy po prawej stronie w okolicach skroni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 17 lat i od 7 miesięcy mam silne bóle glowy które odczuwam codziennie. zaczęlo sie to od dnia w którym zostalem znokautowany na zawodach bokserskich. To byla chwila nieuwagi. Upadlem na mate po dość mocym uderzeniu w prawą skroń. Stracilem przytomność na jakieś 30 sec. Gdy wstalem nie wiedzialem co sie dzieje. Poszedlem do szatni a lekarz za mną. Na prawe oko prawie wcale nic nie widzialem. Lekarz kazal mi chwile posiedzieć. Nagle dostalem napadów śmiechu caly czas sie śmialem. Po chwili sie zawiesilem i nic nie mowilem tylko sie patrzylem w ścianę. Ktoś mnie o coś zapytal a ja nie potrafilem mu odpowiedziec i bardzo się tego przestraszylem bo mialem zaburzenia mowy.Trwalo to jakieś 20 min po czym zdrętwiala mi prawa ręka wcale jej nie czulem. po 15 min wszystko mi przeszlo a trener odwiuzl mnie do domu. I od tamtej pory caly czas boli mnie glowa mialem tomografie i wykryto tylko powiększony zbiornik wielki lub torbiel. Ale stwierdzono że jest jeszcze maly i nic z tym nie robiono. A glowa dalej mnie boli i to najczęściej jak skiknę lowa jak np na gest przywitania sie wtedy odczuwam ostre klucie. Mam także stany lękowe boję sie czegoś i nie wiem czego. Przestalem narazie trenowac boks bo nie dam rady caly czas ta glowa i jeszcze ciągle zmęczenie po prostu aż sie nie chce ruszać z domu. Ciągle che mi sie spać. Nie mogę się skoncentrować. Za tydzień mam badanie rezonansu magnetycznego. Ale jeśli ktoś może wie co to może być proszę o pomoc to moje gg jak by ktoś chcial porozmawiać: 3509330
Pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zelel



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biedak Sad Sad Sad
ja tez ciągle zmęczona jestem, boli mnie głowa, mam stany podgorączkowe, teraz rzadziej, kilka miesięcy temu codziennie przez miesiac Sad ale u mnie to najprawdopodobniej alergia albo jakas bakteria Sad (gronkowiec?) Sad a najgorsze jest właśnie to, ze nie wiem jeszcze na 100% co mi jest Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Duziak



Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 8:31 pm    Temat postu: bóle głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam taki problem, od poniedziałku boli mnie głowa w skroniach po lewej i prawej stronie, jak już przestanie na jakiś czas to jestem taki otępiały i zmęczony i chce mi się spać. Wiecie może co to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A przebywasz moze dlugo w domu? albo ne wychodzisz dlugo na powietrze? bo ja tak mam jak dlugo siedze w domu.
Albo siedzisz dlugo przed komputerem albo tv Wink
A bol promieniuje jak sie schylasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Duziak



Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, przebywam długo w domu i przy komputerze, a jak się nachylę to ból promieniuje, i czuje się zmęczony i chce mi się spać

P.S Byłem dzisiaj u lekarza i kazał mi brać Ibuprom zatoki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 7 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group