Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 12:44 pm    Temat postu: boli mnie głowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

głowa zaczła mnie boleć w 1szym dniu pracy przy komputerze w weekendy mnie nie boli, i żadnych innych objawów też nie mam więc sądze że to może z komputera , chociaż czy to możliwe,, ale w głowie mi sięnie kręci przynajmniej na razie, dzięki za odpowiedzi, jest na tym czacie jakiś lekarz bo do lekarza teraz nie pójde bo miesiąc temu, dostałem pracę-staż jako grafik komputerowy, czy ktoś miał podobny problem?
adam1975
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety na forum nie ma lekarzy i tutaj możesz uzyskać tylko porady, opinie, wsparcie innych osób, które mają/miały doświadczenia z dana dolegliwością lub takich którzy się interesują medycyną. diagnozy jednak nikt Ci tutaj nie postawi, bo od tego jest lekarz.
ale poczekaj, może ktoś coś podpowie Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 6:31 pm    Temat postu: Ból głowy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś tygodnia mam coś takiego, że od prawego oka kilka centymetrów w górę (ponad czołem, ale przed tylną częścią czaszki) mam taki obszar, że troszkę mnie pobolewa, jak dotknę to też. Jakby było tam takie zniekształcenie, ale to być może normalne, nie wiem, czy czaszka człowieka jest idealna po obydwu stronach. Boję się trochę co to może być. Raka mózgu raczej wykluczam, bo nie ma żadnych objawów oprócz tego, że boli trochę. Pomyślałem, że to być może wrzód się jakiś tam zrobił. Takie jest odczucie jakby nie głowa bolała, ale skóra na tej głowie, jak pociągnę za włosy, to boli. Jakby jakiś nerw, czy coś. Nie wie ktoś co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może sobie guza nabiłeś?

chyba, że to bóle mięśniowe, spowodowane np. napięciem mięśni, nerwobólami itp. bo oko prawe nie boli?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze jakiś pożadny syfek ci tam rośnie też boli jak za włosy pociągniesz, albo faktycznie góz bo łatwo nawet przez sen sobie nabić i niewiedzieć o tym bądz dobrej myśli napewno zejdzie a jak nie to do doktora Smile
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syfek? Troszkę przesady Very Happy Coś związane może z guzem ( nabitym ) albo coś ze skóra. Trudno okreslić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj może nie przesady poprostu czasem syfki są dość duże zbierają się też długo i bolą wiem bo tak miałam już nieraz
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie to ma taki ból jak czasami na twarzy mi jakiś syfek wyrośnie. Boli identycznie wręcz. Co do oka, to nie boli. Użyłem na to (choć z trudem, bo przez włosy Razz ) maści Tribiotic, dziś już troszkę mniej boli. To chyba jakiś syf. Jeszcze nigdy nie miałem tak, żeby sobie nabić guza w nocy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IvaSter



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed

Ostatnio zmieniony przez IvaSter dnia Nie Wrz 28, 2008 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rano, to może być ból od szybkiego wstawania na nogi... ciśnienie jeszcze nie jest ustabilizowane.
A jak nie jesz długo, to może to też być przyczyną bólu głowy. Twój organizm jak widać potrzebuje jeść częściej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 6 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group