Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rany.. sory, że dopiero teraz, ale coś się zepsuło i nie pokazywało mi, ze tego posta nie przeczytałam.
ja sie zastanawiam czy Ty dożyjesz tej wizyty u lekarza we wtorek, bo ciągle coś nowego się pojawia Razz

szczerze mówiąc, nie potrafie sobie wyobrazić "trzęsienia się oczu" i nie mam zielonego pojęcia, czym to może być spowodowane. może drga Ci (w sensie Tobie - żeby nie wyszło, że mówie do Ciebie per Ci-po Wink) powieka i tak to czujesz? jesli chodzi o drętwienie ręki, to sama tak mam, jak w podobnej pozycji śpie i budzę się w nocy i muszę ją "strzepywać" do dołu, żeby krew zaczęła dopływać. ale zarówno drętwienia jak i ewentualne drgania powieki mogą być spowodowane niedoborem magnezu.

nie no, rak to chyba nie jest. lekarzem nie jestem ani nawet znawcą w takich dolegliwosciach, ale jak nie masz nudności, nie wymiotujesz, nie masz zaburzeń słuchu, to nie wydaje mi sie... a jak z pamiecią? a brałeś pod uwagę np. migrenę? silne migreny dają bóle przy skroniach...

tak zakręciłeś, ze już nawet nie wiem, do jakiego lekarza powinieneś iść. neurologa? okulisty? laryngologa?

obserwuj się dalej (ale nie wymyślaj) i już nie zwlekaj z tym lekarzem, ok? Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lunatyk17



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok opiszę to tak, ból się zmienia, mam lekkie zawroty głowy tak poprostu, ból wystepuje tak jakby na minutkę (taki silny) i ustępuje z różnych partii głowy, jak nie wiesz jak mi drgają oczy to się (bez obrazy ale podobnie tylko z mniejszą siła) w głowę "nad" oczami i poczujesz... wiesz, staram się nie wymyslac tylko to strasznie głupia sprawa, bo są to okresowe - silne bóle i przez jakis czas taki lekki ból głowy nie kłujący, i najdziwniejsze jest to ze budzę się z bólem głowy;/ takim lekkim ale zawsze ból, nigdy mi to się jeszcze nie przytrafiało ale we wtorek idę do lekarza i mam nadzieje udzieli mi trafnej diagnozy


pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oby. w każdym razie na pewno trzeba to zbadać. życzę zdrówka! Smile

ps. mniej więcej wiem już, co to znaczy "trzęsące się oczy" Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lunatyk17



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe dzieki Smile i wzajemnie


pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:07 am    Temat postu: Boli mnie głowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu nowy, proszę o radę bo napewno macie już jakieś doświadczenie, otóż od miesiąca mam bóle głowy, po prawej stronie najczęsciej w tygodniu, a także rano, nigdy wcześniej nie miałem takich objawów , głowa bolała mnie 2- 3 razy w roku, a teraz prawia codziennie, tak przypuszczam że to pod wpływem pracy do miesiąca pracuję jako grafik komputerowy, jestem 3 miesiące na stażu z Urz. Przcy i sidzę 8 godzin przy komputerze, jak jest weekend i jestem w domu to mnie nie boli, pytam bo to może być zbieg okoliczności, ale mam nadzieję że to od komputera, tabletki nie bardzo pomagają, czy to tylko zmęczenie mózgu czy coś więcej , jak myślicie , niech ktoś napisze ,czekam z niecierpilwością na odpowiedź.

adam1975
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli boli jedna strona, np nad okiem ktoryms, i jezeli przy opusczaniu glowy w dol czujesz jakby mialo Ci wysadzic galke oczna to zatoki, ja mam z zzatokami do czynnienia na codzien Smile mozna latwo sprawdzic, energicznie potrzasnij glowa i jezeli wystapi silny bol w okolicach oczu lub policzkow to to sa zawalone zatoki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 4:27 pm    Temat postu: boli mnie głowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie to nie zatoki teraz mnie głowa nie boli i jak potrząsam to też nie, to chyba będzie od komputera, wielkie dzięki że sie ktoś w końcu odezwał
Pozdrawiam adam 1975


muszę jescze napisać że z prawej strony ale tak bardziej u góry ale na prawej półkuli, jak nie siedzę w pracy np w weekend to mnie w ogóle nie boli, ale czy to normalne tylu ludzi siedzi przed komputerem w pracy i nic ich nie boli, troche mnie to niepokoi

---edit by emilka---
jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to migrena lub jakieś nerwobóle?
bo nadciśnienia nie masz?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 9:08 am    Temat postu: boli mnie głowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nadciśnienia nie mam, ale mam niedoczynność tarczycy biorę letrox150
od roku rok temu jak się dowiedziałem o tarczycy to mój wynik był przekroczony o kilka tys. % tak to nie pomyłka, ale głowa nie bolała, to mogą być nerwobóle jak naprzykład się schylę to mnie mocniej boli ale nie zawsze, w weekendy mnie w ogóle nie bli może to stres związany z pracą , mam pytanie czy to może być tętniak, czasami mi w głowie coś pulsuje z prawej strony może to od komputera w pracy, napiszcie miał ktoś coś podobnego?
Adam 1975
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie miałam, ale jeżeli podejrzewasz tętniaka, to powinieneś się zgłosić do lekarza. tylko, że w przypadku tętniaka, to raczej ból nie występuje tylko po jednej stronie.. a zaobserwowałeś u siebie osłabienie, problemy z mówieniem, zaburzenia czucia lub równowagi, ból gałek ocznych, zaburzenia widzenia, świadomości? czasami tętniak w ogóle nie daje objawów, ale takie się zdarzają. ale komputer z tętniakiem chyba nie ma powiązania... moim zdaniem, to może być stres i nerwy. w sumie przy niedoczynności tarczycy również występują silne bóle głowy, ale skoro wcześniej nie bolała, to niby tak zaczęła teraz? chyba też nie.
ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza i to skonsultowała.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 5 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group