Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiunia8855
Należy wykonać badania alergologiczne,Możesz być uczulona na alergeny,nawet o tym nie wiedząc.Można zastosować Euphorbium comp. S
lub Luffa compositum Heel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kumysek



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Opole
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja zona ma migreny z aura, zawsze mowila, ze ma wtedy w glowie mase fajerwerkow... jej pomaga wybitnie Triptagram, apapy i inne bez recepty niestety nie sprawdzaja sie przy silnej migrenie z aura. strata pieniedzy. po triptagramnie jest OK, nawet nie zdazy jej sie atak rozkrecic/.

czy to prawda ze czesciej migreny maja kobiety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olka2512



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 5:04 pm    Temat postu: POMOCY!! CO MI JEST Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W poniedzialek dostalam goraczki ok 39 stopni, potwornego bólu głowy i gardła oraz strasznego kataru.Mialam to prawie caly tydzien i dzisiaj mam jeszcze katar i znowu mnie zaczyna bolec głowa ze nie moge sie dotknac ( to samo ma moja mama i siostra)...
co to moze byc??
bo chyba nie zwykla grypa...;/

Przeczytaj regulamin forum. Nie zakładaj nowego tematu jeśli istnieje pokrewny!

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eloł.. Mam pewien problemik z głową. Od jakiś 7 dni boli mnie głowa, dokładnie w jednym miejscu ( po przekątnej od lewego oka, obok skroni ). To jest taki lekki ból, tylko w jednym miejscu. Zaczęło mnie boleć jakieś 7 dni temu po popołudniowej drzemce ( spałem z 30 min ), obudziłem się leżąc na lewym oku. Ogólnie czuje się bardzo dobrze, zero zawrotów głowy, wymiotów czy innych objawów, tylko boli mnie ta głowa, właściwie tylko to jedno miejsce.

Help Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam straszne bóle głowy przez około 8 lat, aż rodzice się za to wzięli i zrobili mi romografie komputerowa. Źródłem bólów głowy był torbiel na zatoce prawej, polipy na szczękach i krzywa przegroda nosowa, również wada wzroku która wczęśniej wykryto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej proszę o pomoc, od kilku dni mam wysypkę i źle się czuję, boli mnie tyl glowy i miejsca pod uszami (węzły?), do tego jestem ospała i pocę się, martwie się że to nowotwór...
byłam dziś u lekarza rodzinnego, stwierdzil że wysypka to jakaś alergia i zapisał puder w plynie, tabletki na alergie i witaminki, nie powiedział nic na temat moich bóli, pomimo tego, że kilkakrotnie powtarzalam że boli mnie tyl głowy i szczypie, mam takie jakby uderzenia gorąca w głowie, co niepokojące zauwazyłam dzisiaj że drętwieją mi palce u rąk, co mam teraz zrobić, do jakiego lekarza się zgłosić? w środę mam wizyte u dermatologa, czy jeśli powiem mu o tych bólach to może on mi dac skierowanie na tomografię??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,również mam problem z bólem głowy Exclamation mnie głowa boli już od bardzo dawna nawet nie pamiętam od kiedy!!zawsze boli mnie z tyłu głowy i po bokach oraz przy skroniach ból nasila się przy pochylaniu gdy jest chałas i gdy pale.błowa boli mnie bardzo często Exclamation biore tabletke ale nie pomaga byłam u lekarza ale powiedział że wszystko jest w porządku Exclamation w domu nie mam żadnych stresów spie też noramlnie co to może być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shee22



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również mam problem z bólami głowy. Problem zaczął się jakieś 2 miesiące temu. Przez tydzień bolała mnie głowa. Kładłam się z bólem głowy i wstawałam z bólem głowy. Występowały też drętwienia lewej ręki. Poszłam w końcu do lekarza, który dał skierwanie do szpitala na neurologię. W szpitalu powiedzieli mi, że niekwalifikuję się do leczenia szpitalnego, w ogóle lekarz dał mi do zrozumienia, że dopiero jak nie będę mogła chozic o własnych siłach to wtedy mnie przyjmie na oddział. Postanowiłam więc pójść prywatnie do neurologa. Pani doktor zbadała mnie i powiedziała, że dla niej neurologicznie jest wszystko w porządku, a po zobaczeniu rezonansu głowy sprzed 1.5 roku (na którym wszystko wyszło ok) i po zobaczeniu RTG kręgosłupa szyjnego stwierdziła, że te bóle to napewno do kręgosłupa. Zapisała Divascan i Dexak (w razie naprawde silnych bóli). I wszystko było dobrze przez jakiś miesiąc i teraz znowu te bóle powróciły i znowu to trwa już jakieś 4 dni. Mój lekarz rodzinny mówi, że już nie wie jak mi pomóc. Dodam, że nie mam zawrotów głowy, a głowa boli po bokach, z przodu i na samym czubku. Wzrok mi się nie pogorszył. Cisnienie mam dobre. Zaczynam panikowac i obawiać się, że to tętniak, naczyniak albo guz mózgu.
W ogóle czy z rezonansu i rtg sprzed 1.5 można wywnioskowac, że to nic groźnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
depeche89



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kamienna Góra/Wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie głowa boli prawie codziennie, zazwyczaj są to zwykłe bóle napięciowe. Jednak od niedawna mam ataki migreny z aurą, bardzo silne. Mam mroczki migoczące, przez które prawie nic nie widzę, do tego dochodzą dreszcze, nudności, uczucie derealizacji, a po pewnym czasie mocny ból głowy. Poza tym mam jeszcze śnieg optyczny. Smile
Ne byłam z tym jeszcze u lekarza, także nie biorę żadnych leków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowa127



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 5:36 pm    Temat postu: stres a reakcje somatyczne - do jakiego lekarza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio (???) - od wielu lat moje życie to jeden wielki STRES. Sad

Czy stres może doprowadzić do wizyty u neurologa? oto co przydarzyło mi się dziś.

Dziś byłam w dość stresującej mnie sytuacji - popsuł mi się samochód na drodze, musiałam wzywać pomoc drogową żeby go odholowano, samochód jest w naprawie.

Przyszłam do domu i położyłam się spać łyknąwszy trochę kropelek melisany.

Obudziłam się niedawno i stwierdziłam, ze strasznie, po prostu strasznie boli mnie lewa ręka. Nie umiem jej wyprostować. Pisać na klawiaturze mogę, ale gdy chcę rękę wyprostować - czuję, że po prostu tam jest coś w środku i nie potrafię - od ramienia mnie wszystko boli Sad. To nie jest żaden ucisk tylko pewnie od głowy i serca mnie tak boli Sad Acha - wcześniej byłam jeszcze załatwić dosyć poniżającą mnie sprawę w pewnym urzędzie, każdy się mnie dziś z 3 razy pytał GDZIE PANI PRACUJE? i

Teraz ta ręka... ona jest po prostu sztywna Sad

Czy to problem dla neurologa?

nowa127
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group