Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anrog



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 9:31 am    Temat postu: gorączka ponad 38 od kilku dni bez innych objawow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 6 dni ciągle mam gorączkę ok 38. Czasem spada na 37,7 ale niżej nie. Zrobiłam wszystkie badania i o dziwo ob mam 1 a reszta wyników ok. Tylko niedobór monocytów. Cukier 70. Byłam u lekarza i nie stwierdził on żadnej infekcji dróg oddechowych. I w dzień jak byłam akurat gorączka mi zmalała troszkę i dlatego lekarz powiedział, że to jakaś infekcja wirusowa i samo przejdzie. Na drugi dzień niestety znów 38,5.
Do tego spadła mi trochę waga(2 kg w 2 tygodnie), jestem strasznie rozkojarzona, co chwilę coś mi spada i mam ogólnie złe samopoczucie. Gorączkę mierzę termometrem do ucha i u męża i dziecka działa on dobrze.
Proszę o pomoc bo nie wiem czy panikować czy czekać aż samo przejdzie.

Przyłączyłam do zbiorczego. Przeczytaj regulamin forum. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałaś robiony poziom hormonów tarczycy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anrog



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
a miałaś robiony poziom hormonów tarczycy?


Nie miałam Rolling Eyes
Zrobili mi tylko morfologie, ob i cukier. I badanie moczu, które też wyszło ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli do poniedziałku gorączka nie minie to idź z powrotem do lekarza.
a boli Cię coś?
miałaś może jakieś zatrucie pokarmowe?
złe samopoczucie i rozkojarzenie może wynikać z gorączki.
jednak może też być kolejnym objawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anrog



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne to jest bo wczoraj już przeszła mi całkiem gorączka a dziś znów przeszło 38. Do tego dziś pokruszył mi się już drugi ząb.
I dodam jeszcze, że przeszło rok karmię już piersią ale to chyba nie może być powód Rolling Eyes .
Boleć nic mnie nie boli a zatrucia nie miałam.
A to czy mierzy się temperaturę termometrem do ucha czy pod pachę ma jakąś różnicę? Bo babcia karze mi rtęciowy kupić. Tym do ucha mierzymy sobie już od 2 lat temperaturę i zawsze dobrze pokazywał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BoczaS



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 10:08 am    Temat postu: Przeziębienie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do kogoś doświadczonego w medycynie. Od 3-4 dni mam obawy przeziębienia to jest chyba normalne przy pogodzie w "kratkę" uprawiam sport Parkour. Otóż obudziłem się wczorajszej nocy poszedłem do toalety aby wydmuchać nos na chusteczce pojawiła się krew, później jak to mam w zwyczaju splunąłem do klozetu (nie mam zamiaru połykać flegmy), co widzę ??? - Pluję krwią. Od razu mówię że nigdzie się nie wywróciłem z nikąd nie spadłem.

Czy to jest normalne czy powinienem zgłosić się do lekarza, jaka może być tego przyczyna ?


temat przenosze w odp miejsce ---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonimowa22 napisał:
boli mnie dziś od rana głowa z tyłu i po bokach, co to może oznaczać>? dosyć długo spałam bo do 12 (wolne Smile ) wczoraj nie piłam alkoholu ani nic, co to może być? nie miewam nigdy bólów głowy ani migren a tu dzisiaj taka niespodziewajka


czy czesto miewasz takie bole, czy zdarzylo sie to jednorazowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narni25



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Londyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po długim śnie to często głowa boli akurat, guz mózgu to to na pewno nie jest, hehe. mam pytanie - czy nie jest tak że leki niektóre silniej a niektore slabiej dzialaja na migrenę jeśli atak jest silny? ostatnio brałam rózne leki ale zauważyłam że jak jest silniejszy atak to nie skutkują, zwłaszcza jak jest z aura migrena. co na migreny z aura stosujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam 13 lat i też bardzo często biorę leki przeciwbólowe typu ibuprom czy apap. gdy byłam mała bardzo około 4-6 lat często płakałam z tego powodu że głowa mnie bolała i moi rodzice zaczęli jedzzic zem na do roznych lekkarzy nikt nie mógł rozpoznać co to jest za choroba. w końcu sprawa został nie wyjaśniona ;/ bóle głowy troche ustąpiły ale nadal się zdarzają.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam ciągle zatkany nos oraz ciągle kaszle nawet jeżeli nie jestem chora... co ta oznacza??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group