Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lek: Reduxil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pati1980



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 8:11 pm    Temat postu: Lek: Reduxil Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biore Reduxil na odchudzanie, już ladnie schudlam,ale czy jak skocze brac jedno opakowanie moge od razu zaczac drugie? czy takie srodki mozna stosować długo? i jak długo?

Tytul postu zmienilam.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z reguly to co nie dziala nie bedzie dalej dzialac wiec mozesz
choc ja bym zrobil miesiac przerwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hania1233



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez bralam Reduxil i tez schudlam, takze nie mow ze nie dziala, mnie pomoglo, a czy mozna jeden za drugim??? nie wiem, ppodobno nieszkodliwy, najlepiej zapytaj sie w aptece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co to za tabletki które nawet nie maja opisu jak i ile ich stosować.
Ulotka i zalecenia są bardzo ważne, skoro nie ma tam takich informacji to co to za tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrekke2



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki na odchudzanie - https://acaiberry900.pl Dzięki Acai Berry straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group