Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lęk przed pracą

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin8109



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 10:54 am    Temat postu: Lęk przed pracą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem pracuje w zakładzie gdy man isc do pracy to zaczynaja mi sie trząs rence i nie moge nic jesc i nie raz zaczynam płakac miałem tagrze mysli samobujcze boje sie tego co przyniesie los bo nic mi sie w zyci nie układa czy to juz jest nerwica nie wiem co mam zrobic i do kogo sie udac


-----edited by emilka----
proszę nadawać tytuły tematom, bardziej sugerujące treść problemu. tytuł zmieniłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a cos zlego ci sie w pracy przydazylo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mam przewaznie jak ide so szkoły, lub mam wyjsc gdziekolwiek.
trzesa mi sie rece, zaczynam odczuwac lek, płacze, nie moge nic jesc ...
płacze .... boje sie innych ich spjrzen, wszystko mgnie do przodu a ja zostaje w tyle.
czytałam ze są to objawy depresji.
mam z tym coraz wiekszy problem, powinnam isc do psychologa, ale jakos ... nie wiem dlaczego jeszcze tego nie zrobiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może powinieneś bardziej w siebie uwierzyc, we własne zdolności?
mogę wiedziec co Cię zniechęciło do pracy, jakieś zdarzenie, czy cos?:>
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Flame



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najszybciej do psychologa z takimi objawami Exclamation ja zbyt pozno poszedlem po pomoc i leczylem sie w szpitalu psychiatrycznym Wink
mnie byla to depresja i fobia szkolna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia_org



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to typowa nerwia. Zapraszam do specjalisty. LAtwe do wyleczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bea57



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 5:22 am    Temat postu: Czy ktos mi pomoze??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa miesiace temu rozpoczelam nowa prace. Moj zawod wiaze sie z kontaktem z klientem. Sama mysl o tym mnie przeraza. Nie potrafie rozmawiac z ludzmi. Od ponad miesiaca prawie nie spie. A raczej sypiam tylko w weekendy, bo tylko wtedy wiem, ze rano nie ide do pracy. Jestem juz strasznie wykonczona. Do tego przed zasnieciem pojawiaja sie dziwne drgawki. Nie potrafie zapanowac nad wlasnym cialem. Cala sie trzese i tak jest za kazdym razem kiedy probuje zasnac. Do tego dochodzi placz z bezsilnosci. Jak juz zaczne plakac to nie mog przestac. Probowalam juz wielu sposobow na wycienczenie organizmu np. czytanie, ogladanie tv, cwiczenia fizyczne. Ale niestety wszystko pomaga tylko raz. A potem znowu przychodza bezsenne noce. Bardzo zalezy mi na mojej nowej pracy i nie wiem jak mam sobie pomoc.
Blagam o pomoc!!!


-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja praca również polega na kontaktach z klientem, może jakbyś napisała mi co robisz dokładnie to spróbowałabym Ci pomóc Smile Może jakoś cię przekonam że nie taki diabeł straszny.
A powiedz co Cię tak stresuje, ogólnie obecność kontrachenta? Boisz się że zle wypadniesz?? Że zabraknie Ci słów i pomysłów na zachęcenie go do zakupu?
Powiedz konkretniej na czym twoja praca polega bo tak jest na prawdę cieżko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego się zdecydowałaś na taką pracę, skoro samą siebie znasz najlepiej i wiesz, że to nie dla Ciebie?
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie każdy nadaję się do każdej pracy.Zmień pracę, po co masz się wykańczac, dla mnie to bezsensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group