Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lek nie pomaga, diagnoza niepewna. Doradźcie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coppermine.kowalski



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 9:40 pm    Temat postu: Lek nie pomaga, diagnoza niepewna. Doradźcie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam mały problem. Jakiś czas temu pojawiły się małe pęcherzyki na napletku i żołędzi. Lepiej widoczne podczas wzwodu owalne(srednica 3-4mm) lub w kształcie nieregularnym o bialawo-szarej barwie. Nie bolą, nie swędza po prostu nieestetycznie wygladaja jest ich w sumie około 7. Wybrałem sie z tym do dermatologa jako diagnoze uslyszalem "liszaj płaski" (przyczyna powstawania podobno nieznana) przepisano mi masc "Locoid" - -----linki spoza biomedical.pl sa zabronione. Przeczytaj regulamin forum. Jest zamieszczony w każdym dziale link usunęłam / nowicjuszka urzywam juz ponad półtora tygodnia i nie widze poprawy. Proszę o pomoc.

Poniżej zamieszczam zdjęcia.

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałeś jakieś przygodne stosunki seksualne?

w tych pęcherzykach znajduje się płyn?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coppermine.kowalski



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owszem mialem przez kilka miesiecy uprawialem seks z jedna dziewczyna ale te wypryski pojawily sie dopiero po uplywie 2-3 miesiecy wiec chyba nie tu tkwi problem. probowalem to wyciskac ale nic z tego nie wycieklo a uwiez mi naprawde sie staralem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To na prawdę wygląda na liszaj...

Przyjmowałeś jakieś leki w ostatnim czasie?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coppermine.kowalski



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie oprócz masci która mi przepisano specjalnie na to i "furaginu" na przeziębiony pęcherez nie przyjmowalem żadnych leków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję udać się do jeszcze innego dermatologa, najlepiej ze specjalizacja z wenerologii i to skonsultować...

No i zmienić lek..Bo może ten jest nieskuteczny...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj srebra koloidalnego niszczy bakterie i grzyby lepiej jak antybiotyk, możesz to pić jak i smarować hm... Twoją przypadłość Smile to jest bez recepty w aptece, ja tym pozbyłam się candidi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group