Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lek: Differin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piciekola



Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 9:28 am    Temat postu: Lek: Differin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie
...czy przy stosowaniu differinu zawsze musi byc wysyp? ja ogolnie nie mam duzo pryszczy
tylko przebariwniena i wagry i pare blizn wiec czy wysyp tez bedzie ? i differin pomoze? prosze odp...sa tacy po ktorzy sa z tego zadowoleni i maja wymarzona cere? Smile


Temat zmienilam, ba bardziej sugerujacy tresc posta.
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję Differin miejscowo na pojedyncze pryszcze i jestem z niego bardzo zadowolona.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piciekola



Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 7:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mam jeszcze jedno pytanie...pisze zeby unikac slonca podczas strosowania differinu...a jak ja uzywam tylko go na noc a rano inny zel to tez musze unikac slonca jak nie mam go nalozonego?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przebarwienia to ja tez mam. Z wynikami poszlam do lekarza, powiedzial mi ze mam tocznia i dostalam skierowanie do poradni. Szukalam info co to jest ale zbytnio sie nie dowiedzialam :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piciekola napisał:
a mam jeszcze jedno pytanie...pisze zeby unikac slonca podczas strosowania differinu...a jak ja uzywam tylko go na noc a rano inny zel to tez musze unikac slonca jak nie mam go nalozonego?Smile

hmm... nie, chyba nie.
Chodzi chyba o to, żeby nie wystawiac sie na słońce mając nałozony żel na twarzy, bo moga się zrobic przebarwienia....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group