Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

lek dicloduo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nick1980



Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 4:19 pm    Temat postu: lek dicloduo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! mam pytanie odnośnie leku dicloduo. Chciałbym sie dowiedzieć czy lek ten jest bardzo szkodliwy,zażywam go w dużych ilościach i czy ewetualnie istnieje jakiś podobny lek, lecz mniej szkodliwy dla zdrowia. Zażywam go z powodów częstych, mocnych bulów biodra.W polsce(obecnie mieszkam w Londynie) byłem z tym problemem u wielu specjalistów, lecz oni jedyne co mi pomogli to właśnie przepisali mi ten lek. Lecz ostatnio bóle biodra sie nasiliły-mam je niemal codziennie-a ponieważ pracuje fizycznie musze zażyć ten lek by móc pracować.Boje sie że moge sie uzależnic od tego leku, lub poważnie uszkodzić sobie zdrowie.Prosze o pomoc. Z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 6:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No żeby to było takie zdrowe to bym nie powiedziała...
Gdy jest zażywany w dawkach terapeutycznych, będzie dobrze, jeżeli więcej mogą być pewne dolegliwości.

Nie czujesz bólów głowy, zawrotów głowy, zaburzeń snu czy też zmęczenia?

Po dłuższym stosowaniu mogą wystąpić problemy z wątrobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nick1980



Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bóle głowy czasem mam, ale akurat to u mnie normalne-od dzieciństwa je mam. Innych dolegliwości raczej nie odczuwam. Ale wątroby to faktycznie szkoda.
Dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leki tego typu w duzych dawkach czesto powoduja krwawienia z zoladka i szkodza tez watrobie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group