Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

leczenie szpitalne

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 1:15 pm    Temat postu: leczenie szpitalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli ktos od ponad pol roku jet pod opieka psychiatry i bral leki farmakologiczne, ktore mu skonfiskowanu po przedawkowaniu oraz czuje ze juz nie da rady moze sam zglosic sie do szpitala czy decyduje o tym lekarz i czy dla ludzi z depresja sa miejsca w szpitalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sam raczej nie może poza tym na depresje sie nie umiera;] no może czasem... ale z reguły ludzie z tego wychodzą troche dobrej wiary i wizyty u psychologa/psychiatry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:54 pm    Temat postu: g Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mi nic nie pomaga. zabrali mi leki bez nich dostaje swira, mam jakies dziwne napady agresji i histerii. jest ty gorzej ze nie mam gdzie pojsc. NIE CHCE BYC W DOMU!!!! PROSZE POMOZCIE!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie możesz pujśc do psychologa/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik napisał:
dlaczego nie możesz pujśc do psychologa/?


Często to nie jest takie proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:54 pm    Temat postu: d Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez dlugi czas chodzilam do psychologa i nic mi to nie dalo. psychiatrzy natomiast adowali we mnie leki a rodzicow to nie obchodzilo. ja nie moge miec lekow w rece. raz juz przedawkowalam. chce isc do szpitala zeby skonczyc leczenie farmakologiczne pod czyims nadzorem bo psychoterapia nie pomaga. czy jesli powiem o tym lekarzowi to wyda mi skierowanie?? powtarzam moich rodzicow to nie obchodzi, nie pomoga mi skoczyc tej terapii a ja sama nie moge Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem jest prosta metoda aby sie przekonać;]
ubierasz sie wsiadasz w autobus wysiadasz przy przychodni idziesz do lekarza ogólnego on daje Ci skierowanie do psychologa(nie jestem pewien czy teraz jest jeszcze potrzebne nawet) idzesz do takiego Pana bądź PAni mówisz jak wygląda sytyłacja i wółwczas wszystko sie rozjaśni, poznasz możliwe scenariusze i już;]

jeszcze zależy ile masz lat;] jak niepełnoletnia to może Ci być trudnij troche ale podjerzewam ze dasz rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:02 pm    Temat postu: v Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesem pelnoletnia. wybieam sie juz do lekarza i wybieram. chyba jutro faktycznie sprobuje. tylko boje sie co powie jekarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz nic strasznego Ci nie powie bo nawet nie możeWink jeżeli uzna ze to może zagrozić Tobie w jaki kolwiek sposób to Ci tego nie powie;) wie cnie boj co z oczu to z serca:D jestem pewien ze wystarczy sie zmibilizować pujśc mieć to za soba i dalej żyć pełnią życia niż siedziec w domu i codziennie rozkminiać czy iśc czy nie iść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie to masz racje. jutro pojde i zarejestruje sie do psychiatry. po co przez swoje glupie napady agresji, smutku, rozpaczy mam zawalac szkole, pogarszac swoje stosunki z innymi i sama soba. lepiej szybko dzialac zanim znowu mi odbije i nie daj Boze stanie sie jakas tragedia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group