Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leczenie światłem spolaryzowanym - lampa bioptron

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magelana21



Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 7:11 pm    Temat postu: Leczenie światłem spolaryzowanym - lampa bioptron Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam najlepsza lampe bioptron, ktora rwelacyjnie leczy wszelkie urazy jak i choroby.

Odpowiem na wiecej pytan
Sylwia


----edited by emilka----
zapewniam, ze na użytkowników forum nie trzeba krzyczeć. nie pisz więc caps lockiem całej treści postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z calym szacunkiem ale torche przesadzasz z tym rewelacyjnie. a poza tym swiecidelka w leczeniu zbyt wiele nie daja i sa lepsze sposoby leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magelana21



Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:14 pm    Temat postu: powaga Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powaznie lampa ma wiele mozliwosci leczenia, nie masz co sie zastanawiac, ja cie nie namawiam tylko doradzam.

sylwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok to w takim razie slucham jakie ma wiele mozliwosci????
dziekuje za rade ale z wlasnego doswiadczenia moge napisac ze wszelkie swiecidelka niewiele daja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group