Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leczenie stawów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 11:00 pm    Temat postu: Leczenie stawów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz zalecił mi Vitafon na leczenie stawów. Ktoś tego używał? Z jakim efektem? Czy warto wydać 389 złotych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lolata
Przede wszystkim urządzenie musi posiadać homologacje dopuszczenia do używania.(żadne kupione gdzieś z drugiej ręki)Jak każde typu urządzenie do terapia wibroakustycznej(zresztą nie tylko) ma swoje wady i zalety,jednemu może pomóc drugiemu już mniej.Generalnie można stosować i z opinii mi znanych większość sobie chwali.(efekty będą widoczne po kilku seansach.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vinga



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zanim zaczniesz leczenie stawów koniecznie zrób test (western blod) w kierunku boleriozy igg i igm!!!!!!!!!!!! U mnie zaczęło się od kolan, po ok 5 latach stawy ręki potem plecy , ból okropny!!!-stwierdzono reumatoidalne zapalenie stawów a po 7 latach leczenia "stawów" okazało się że to borelioza !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lolata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 12:46 pm    Temat postu: vitafon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar napisał:
Lolata
Przede wszystkim urządzenie musi posiadać homologacje dopuszczenia do używania.(żadne kupione gdzieś z drugiej ręki)Jak każde typu urządzenie do terapia wibroakustycznej(zresztą nie tylko) ma swoje wady i zalety,jednemu może pomóc drugiemu już mniej.Generalnie można stosować i z opinii mi znanych większość sobie chwali.(efekty będą widoczne po kilku seansach.


Mnie polecił lekarz… No cóż, kupiłam. A skoro kupiłam, to przecież nie będzie leżeć na półce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lolata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 5 latach czasami jeszcze używam Vitafon jeśli coś zaczyna boleć. Siostra też nie skarży na ból stawów. Był to przydatny zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group