Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

leczenie kompleksu Edypa

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
homo.liber



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 6:25 pm    Temat postu: leczenie kompleksu Edypa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich bywalców tej strony. Jestem ciekawa czy znajdzie się ktokolwiek kto doświadczył przeżyć z członkiem rodziny cierpiącego na kompleks Edypa. Chodzi mi wyłącznie o cierpiącego dorosłego człowieka, a nie o dziecko. Przeszukałam tomy literatury fachowej i nigdzie nie ma publikowanych jakichkolwiek badań 30 - 40 letnich chorych.Wszędzie temat kończy sie na wieku dziecięcym, a co z ludźmi, którzy nie wyszli z tego kompleksu w dzieciństwie. Nadmieniam, że w/opisana osoba była i jest wychowywana bez ojca. Jak sobie z tym problemem radzić ? Jestem matką tej osoby, która obecnie wpadła w alkoholizm. Kto wie jak leczyć kompleks Edypa w wieku dojrzałym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
homo.liber



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:43 am    Temat postu: Re: leczenie kompleksu Edypa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

homo.liber napisał:
Witam Wszystkich bywalców tej strony. Jestem ciekawa czy znajdzie się ktokolwiek kto doświadczył przeżyć z członkiem rodziny cierpiącego na kompleks Edypa. Chodzi mi wyłącznie o cierpiącego dorosłego człowieka, a nie o dziecko. Przeszukałam tomy literatury fachowej i nigdzie nie ma publikowanych jakichkolwiek badań 30 - 40 letnich chorych.Wszędzie temat kończy sie na wieku dziecięcym, a co z ludźmi, którzy nie wyszli z tego kompleksu w dzieciństwie. Nadmieniam, że w/opisana osoba była i jest wychowywana bez ojca. Jak sobie z tym problemem radzić ? Jestem matką tej osoby, która obecnie wpadła w alkoholizm. Kto wie jak leczyć kompleks Edypa w wieku dojrzałym ?

Jestem bardzo zaskoczona, że nawet tu w internecie nie znajduję ani jednego psychologa, bądź psychiatry zorientowanego w powyższym temacie - to smutne ! -
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet tu? to znaczy ze szukalas porad u psychologow w przychodniach? Mam kilka znajomych psychologow i z tych co znam to nie sa to osoby lubiace siedziec przed internetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
homo.liber



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:18 pm    Temat postu: leczenie kompleksu Edypa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za chociaż taki odzew - tak !-szukałam pomocy u psychiatrów i psychologów- każdy obiecał poszperać po nowinkach medycznych, ale żaden więcej nie odezwał się - wg nich medycyna nie zna przypadku kompleksu Edypa stwierdzonego w dzieciństwie i trwającego po wiek dojrzały. Jeżeli masz pomysł , znasz specjalistę wiedzącego jak leczyć w/w kompleks - napisz proszę na prywatną korespondencję. Podaj mi kontakt z takim specjalistą - przed odpisaniem jednak dokładnie sprawdź, czy na pewno uzyskam pomoc, czy przeżyję następne rozczarowanie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotecka_psotecka



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam znajomego psychiatrę. Mogę się zapytać, tyle że przez mamę. Najwyżej podam jakieś namiary gdy będzie wiedziała. Ale nic nie obiecuje, bo czasem lekarze nie chcą po prostu mówić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group