Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leczenie kiły

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pripp



Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 6:30 pm    Temat postu: Leczenie kiły Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie leczenia kiły i mam pytanie.Prawie rok temu zostałem poddany leczeniu przy pomocy penicyliny.Po około trzech miesiącach od zakończenia pobierania antybiotyku(tj.listopad) moje wyniki krwii uległy nieznacznej poprawie i wszystko byłoby O.K.ale gdy zrobiłem ponownie badanie krwii po około 8 miesiącach od zastrzyków badanie nic a nic nie zmieniło się w stosunku do badania listopadowego.Czy mam powody do niepokoju?j
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co na to lekarz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz mówi że jest narazie wszystko w porządku bo mało czasu minęło.ale prawie rok to mało czasu?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group