Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

LASIK - laserowa korekta wzroku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiddlker



Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 10:54 pm    Temat postu: LASIK - laserowa korekta wzroku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie wyżej wymienionego zabiegu - czy ktoś z was miał z nim doczynienia? Na stronie odzyskajwzrok.pl można niby na ten temat znaleźć sporo informacji, ale a nuż nie piszą wszystkiego? Dlatego wolę się dopytać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W co nie wierzysz? Metoda - że tak powiem - naturalna: część Twojej rogówki staje się po zabiegu swoim własnym opatrunkiem. Można powiedzieć, że dość popularna metoda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz to jest nowsza metoda EBK poczytajcie sobie Smile Ja miałem EPI - LASIK ale ta nowa jest bezpieczniejsza i mniej inwazyjna ale też nie dla każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group