Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Laserowa korekcja wzroku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J.aga



Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 8:19 pm    Temat postu: Laserowa korekcja wzroku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, mam taką prośbę: chodzi o wypełnienie ankiety (zajmuje ok 2-3 min) na potrzeby SKN Okulistycznego Uniwersytetu Medycznwgo w Poznaniu. Dotyczy naszych poglądów n.t. laserowej korekcji wzroku, jest dla wszystkich- niezależnie od wieku i profesji Będę bardzo wdzięczna za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze że nigdy nie wypełniam takich ankiet..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypełniłam i zapoznałam się z wynikami. Ciekawe, że sporo ludzi obawia się, że po laserowej korekcji wzroku straci wzrok, a ja myślałam, że nie są chętni poddawać się takiemu zabiegowi ze względów finansowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group