Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Laryngolog Wrocław

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia, 45



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 12:19 pm    Temat postu: Laryngolog Wrocław Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
znacie może jakiegoś dobrego, godnego polecenia laryngologa z Wrocławia?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daniel77



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja byłem w Medicusie przy Wyszyńskiego 110 we Wrocławiu, konkretnie u dr Abelaka. Młody lekarz ale mimo to świetny specjalista, dolegliwości minęły i wszystko już jest dobrze. Poza tym sama klinika świetnie wyposażona, bardzo miły personel i doskonali lekarze.
Tak więc polecam Medicus i pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel_k21



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
jeśli chodzi o mnie, to również mogę Ci polecić Medicusa. Byłem tam już 2 razy u różnych lekarzy - tylko nazwisk nie pamiętam:) ale za każdym razem byłem na prawdę wzorowo obsłużony (czyt. zbadany:)) Nic dodać nic ująć. A jeśli chodzi o lekarzy, to zadzwoń i spytaj, który jest tam najlepszy i do tego się umów na wizytę Smile
Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cube72



Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Medicus we Wrocławi rządzi:)
No to jeszcze ja się dołączę i powiem, że dla mnie nie ma lepszej kliniki laryngologicznej na Dolnym Śląsku.
W Medicusie miałe zabieg likwidujący chrapanie i, co tu dużo mówić, jestem bardzo zadowolony. Szczerze mówiąc, to byłem bardzo sceptycznie nastawiony do operacyjnego leczenia chrapania - jakoś mi się to gryzło.. chrapanie i operacja?? Smile Ale z tego co czytałem informacje na zagranicznych portalach to jest to normalna procedura, tylko my jak zwykle 50 lat do tyłu Smile W zachodniej Europie chrapanie już od dawna usuwa się operacyjnie i nikt się temu nie dziwi. Tak czy inaczej z Medicusem mam same przyjemne wspomnienia i mogę polecić tę placówkę nie tylko chrapiącym ale też ludziom z bardziej "normalnymi" problemami laryngologicznymi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia, 45



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wszystkie sugestie.
Wybrałam DCL Medicus przy Wyszyńskiego ostatecznie. Muszę powiedzieć, że na prawdę godne polecenia miejsce. Nowoczesna klinika, przyjazny i miły personel, no i co najważniejsze doskonali lekarze. Ja byłam u dr Przerwy-Tetmajer, bo miała akurat wolny termin. Przyjmuje tam 8 lekarzy laryngologów i cały czas mają obłożenie, ludzi masa więc chyba muszą być dobrzy, skoro tylu ludzi decyduje się tam przyjść. Jeśli chodzi o mnie, to jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Jeszcze raz dziękuję za polecenie tej kliniki i polecam ją innym, jeśli się leczyć to tylko tam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andreas1968



Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Też miałem w Medicusie zabieg na usunięcie chrapania. Chrapanie faktycznie minęło (co prawda po 4 tygodniach od zabiegu ale o tym byłem poinformowany. Bezdechy od razu, a chrapanie po jakimś czasie). Teraz wszsytko gra, dlatego zdecydowałem sie na opinię na forum.
Mi zabieg bardzo pomógł, miałem robiony metodą koblacji (odradzam inne. 500 zł drożej się płaci, a bez stresu i bólu się odbywa wszystko).
No i żona się w końcu wysypia:))
Pozdrawiam cicho i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek.Malecki



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wesola
PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialem leczenie metoda pillar. Powiedziano mi, ze jest najlepsza i najbardziej pewna. Zona mowi ze juz nie chrapie, a ja nie boje sie, ze ktoregos dnia nie otworze oczu po snie. Co do chrapania jeszcze to w internecie znalazlem konkurs gdzie mozna wygrac leczenie chrapania. A za kazde nadeslane nagranie chrapania jest darmowa konsultacja ktora jak sie dowiadywalem normalnie kosztuje 200zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawlo1



Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli laryngolog we Wrocławiu to ja polecam super przyjazny gabinet w Otomed na Zwycięskiej. Więcej info znajdziesz na podstronie ich laryngologa [zakaz umieszczania linków]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kirrek



Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również dołączam się do pozytywnych opinii Medicusa. Tutaj może dla pewności dam link, bo w Polsce funkcjonuje wiele placowek o tej samej nazwie: [zakaz umieszczania linków].
Mogę się wypowiedzieć w dwóch przypadkach: osobiście od lat cierpiałam na przewlekłe zapalenie ucha- skutecznie wyleczone, natomiast mój brat miał dolegliwość związaną z bezdechami śródsennymi. Zostaliśmy profesjonalnie przyjęci i co najważniejsze postawiono nam poprawną diagnozę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniczka86



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieżko znaleźć naprawdę dobrego lekarza we Wrocławiu. Ja trafiłam w ręce dr Tomasza Kolki w Proclinic , Widok 2/4 i mogę powiedzieć, że trafiłam w ręce świetnego specjalisty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group