Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

lamblie a może coś innego ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kania510



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 12:55 am    Temat postu: lamblie a może coś innego ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam nie wie czy dobrze trafiłam z tym tematem ,ale liczę na to ze mi pomożecie , a mianowicie, jedna z moich znajomych ostatnio ma skurcze brzucha, jest strasznie senna i od dłuższego z dnia na dzień czuje coraz większe zmęczenie,ostatnio omal nie zemdlała po za tym wcina słodkości w takim stopniu ze je kostki cukru jak bułeczki, w kale zauważyła robalki . Wiem na pewno że w ciąży nie jest, czy te objawy zmęczenia ,skurcze itp mogą być spowodowane tymi robalkami ? A może coś innego ? czy można ich sie pozbyć jakimiś domowymi sposobami ? czy są one groźne ? czy można sie nimi zarazić ? jakie mogą być skutki nie leczenia ?
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pasożyty są wybitnie nie przyjemne;] wiec czym prędzej do lekarza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytanko



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być drożdżyca, taka grzybica atakująca np. jelita, układ pokarmowy i całą resztę. Nieprzyjemne, ale się leczy - dietą. Choć te robalki to kurna faktycznie może coś innego, candidy albicans się nie widzi w 'kupie' Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group