Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ładna opalenizna

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juchama



Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście próbowałam już wielu sposobów - jeżeli chodzi o utrzymanie opalenizny niestety w moim przypadku kończy się to zazwyczaj zaczerwienieniem skóry po czym ona niestety schodzi. I nadal nie jestem opalona. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż, opalenizna nie jest dla każdego Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej opalam się "naturalnie" na słoneczku czasami tylko z czystego lenistwa pójdę na solarium Smile co do samoopalaczy jakoś mnie one nie przekonują może dlatego że jakoś ich za bardzo nie stosowałam nigdy. Może w tym roku się do nich przekonam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group