Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ładna opalenizna

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elwirka



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 5:35 pm    Temat postu: Ładna opalenizna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobietki, jak się opalacie i jak dbacie o swoją opaleniznę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
noacne



Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Belissa sun - moim zdaniem najlepszy środek na podtrzymanie swojej opalenizny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sleeping_beauty



Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja klasycznie, filtr 12 na ciało i 30 na buzie, żeby jej za bardzo nie spiec. Później używam balsamu po opalaniu i już. Cała moja filozofia opalania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mówicie dobrze, ale pamietajcie, że jeśli nie awilżycie odpowiednio swjej cery, to opalenizna nigdy nie będzie zdrowa. Belissa- fajny produkt - fajny efekt utrzymuje. Jednak nawilżanie też jest wskazane- kremy nawilżające (fajna, delikatna linia Siqensa z formułą dermo), woda mineralna pochłaniana minimum w 1 litrze na dzień (koniecznie niegazowana, jeśli nie chcecie mieć kłopotów z nerkami później) i omijanie zielonej herbaty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna i Jerzy



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lip 06, 2013 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj naturalny betakaroten i sok z marchewki. Daje świetny efekt przy opalaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jest to,aby opalenizna była równomiernie rozprowadzona po całym ciele,to tym bardziej istotne kiedy korzystamy z solarium lub samoopalaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dużo marchewki i słoneczko, a nie solarium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jest to,aby opalenizna była równomierna,czyli ładnie rozprowadzona na całym ciele,to ma kluczowe znaczenie. Niezbędnym dodatkiem bedzie takze krem do opalania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zazula



Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od cery. Moja potrzebuje stopniowego wychodzenia na słońce (czasem przed sezonem korzystam z niezdrowego solarium Wink ). Kiedy już jestem opalona: soczki marchewkowe, peeling ciała i wcieram w siebie produkty z masłem kakaowym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tu_pak



Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 11, 2014 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Solarium zazwyczaj przed dużymi eventami. A czy ktoś miał może praktykę w stosowaniu, jeśli chodzi o chusteczki samoopalające ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group