Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kuracja hormonalna a temperatura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwa79



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 7:02 pm    Temat postu: kuracja hormonalna a temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem od tygodnia mam podwyszoną temperature jestem na kuracji hormonalnej czy stosowanie leku hormonalnego ma na to wplyw.czekam na odpowiedz dzieki.



-----edited by emilka------
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj, ale mogłabyś coś więcej napisać? czy obawiasz się ciaży? jaka to kuracja hormonalna? w sensie jaki to lek?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siwa79



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie obawiam sie ciązy wrecz przeciwnie.stosuje luteine50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa, to przy stosowaniu luteiny jest możliwe podwyższenie sie trochę temperatury ciała. to progesteron, w wyniku którego w drugiej fazie cyklu jest podwyższona temperatura. a masz cały czas czy tylko przez te 10-16 dni brania?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siwa79



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie jestem w trakcie zażywania leku więc może dlatego mam podwyszoną temperature dzięki za odpowidz a miałam nadzieje że mi sie w końcu udało.Jak długo trzeba stosowac luteine żeby był wreście skutek ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ikam1



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. ja mam ten sam problem co siwa79. od 3 miesiecy biore luteine. własciwie to dzis ostatni dzien calej kuracji. w czasie tego leczenia caly czas sie staralismy o dzidzie i nic. za 3 dni mam dostac okres, a ja nie czuje zeby cos mnie bralo na ciaze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group