Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kto jest tata?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mm123



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 7:06 pm    Temat postu: kto jest tata? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatm mam taki problem byłem z dziewczyna z która kochałem się zawsze bez antykoncepcji, teraz zerwaliśmy dwa miesiące temu i jakiś czas temu okazało się że jest w ciąży. I teraz tak sprawa jest trudna bo tydzień po naszym zerwaniu ona wruciła do swojego dawnego chłopaka i niby sie kochali razem. Moje pytanie teraz jest takie kto jest bardziej tata tego dziecka zarwalismy 15 czerwca kochalismy sie ostatni raz 12 we wtorek niby miła okres a 3 sierpnia lekarz stwierdził 8 tydzień ciązy tak ma w karcie teraz nie wiem czy to ja jestem tata tego dziecka czy ten drugi koles prosze was zeby ktos mi sprobowal to jakas sensownie wyjasnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bardziej jesteś Ty skoro lekarz stwierdził 8 tydzień. Czyli Ty musiałeś ją zapłodnic gdzieś około 8.06-14.06...
Przypomnij sobie czy w tym czasie się kochaliście jeśli nie to może w między czasie dorobiła Ci rogi z tamtym facetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm123



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochaliśmy się na pewno ale niby przed okresem są dni bez płodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak. Ale różnie bywa... Skoro się kochaliście to Ty jesteś tatą.
Nie wiem czy moge spytac ale ile masz lat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mm123 napisał:
Moje pytanie teraz jest takie kto jest bardziej tata tego dziecka

po urodzeniu możecie przeprowadzić test na ojcostwo skoro nie wiecie kto jest ojcem.
albo policz sobie 8 tygodni w tył i sprawdź czy w tym czasie się kochaliście.


a dziewczyna co na to? ma teorię który jest ojcem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm123



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mam 21 lat a ona 18 skonczone. Mnie lapie juz 7 tydzien bo jak lekarz stweirdzil 8 tydzien to my kochalismy sie ostatnio 7 tygodni wczesniej ale teraz jak to z tymi tygodniami jest bo one sa z tego co wiem liczone na podstawie okresu a to nie wiem czy mi mowi kto jest ojcem tak na prawde. A dziewczyna sama nie jest pewna kogo to jest teraz dziecko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rany to poczekajcie aż się urodzi :/ Co my Ci mamy powiedzieć? Wróżkami nie jesteśmy!

Teraz tego nie sprawdzisz! Shocked
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie wiem czy mi mowi kto jest ojcem tak na prawde. A dziewczyna sama nie jest pewna kogo to jest teraz dziecko

no to skoro Wy- osoby najbardziej zainteresowane tym, nie wiecie kogo to jest dziecko to my raczej też tego nie będziemy wiedzieć.
jedyne wyjście poczekać do porodu i złożyć wniosek o ustalenie ojcostwa, albo zrobić wyliczankę pt: "Wpadła bomba do piwnicy..." (sorry za komentarz ale nie mogłam się powstrzymać ... )

a na następny raz dwa razy się zastanów zanim pójdziesz z kimś do łóżka.
albo się odpowiednio zabezpieczcie. wtedy nie będzie takich dylematów ;/ Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koniec tematu. to nie odp. miejsce !!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group