Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kto jest ojcem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 10:17 pm    Temat postu: kto jest ojcem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siemka moj kolega a problem bo jego laska dzisiaj ma 7 mc ciazy a on nie wie cczy to jegoo . bo mowil ze ona sie puszczala jak byl w pracy jak mozna to sprawdzic nie robiac badan ??

----Nadałam tytuł bardziej sugerujący problem i umieściłam w odpowiednim dziale---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartek19



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli sama się nie przyzna ciężko bez badań będzie stwierdzić czyje to dziecko. Jeżeli dobrze wyliczy kiedy "robił" to dziecko może obliczyć sobie czy rzeczywiście ten 7 miesiąc jest odpowiedni. Ale jednak bez badań nie ustalisz na 100 % pochodzenia, dopiero badanie DNA wszystko wykaże. Genetyka na dzień dzisiejszy jest niezawodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak wiem a jak to obliczyc ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria - Twój kolega ma prawo zażądac testów DNA ..
najlepiej niech sobie przypomni, kiedy TO robili i obliczy ..
ale testy będą pewniejsze na 100 % ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group