Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kto doradzi???

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tajemnicza*19*



Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 11:11 pm    Temat postu: kto doradzi??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogę zdradzić Mojego imienia bo boje się ze wyjdzie na jaw kim jestem a tego nie chce Exclamation Exclamation Exclamation Mam chłopaka już sporo czasu bardzo się kochamy jesteśmy szczęśliwi.... LECZ ja od pewnego czasu mam problem a mianowicie w szkole do której chodzę jest pewien nauczyciel uczy mnie on języka Angielskiego jest spoko pewnego dnia gdy poszłam do niego się o cios zapytać, pod koniec rozmowy powiedział żebym kliknęła do niego na gg wieczorem i tak tez zrobiłam napisałam do niego na GG myślałam ze będziemy gadać o szkole on zaproponował spotkanie powiedział ze sprawdzi na tym spotkaniu ile umiem słówek na kartkówkę powiedziałam ze nie mam czasu. Następnego dnia w szkole były wystawiane oceny i jako jedna z klasy nie miałam jeszcze wystawionej oceny z angielskiego Sad poszłam do pana z angielskiego z dziennikiem i poprosiłam aby wystawił mi ocenę powiedział ze wystawi 4 jeśli potem się odwdzięczę i postawie mu cole powiedziałam OK i się uśmiechnęłam wieczorem odezwał się na GG i spytał czy mam czas w sobotę odpowiedziałam że mam wiec się umówiliśmy przyjechał po Mnie i pojechaliśmy nad jezioro po drodze zatrzymał się i kupił cole potem spacerowaliśmy, rozmawialiśmy i było OK w drodze do domu jechał wolno a wracaliśmy autostradą Confused w aucie gadaliśmy i on w pewnym momencie złapał mnie za nagę i przejechał po niej potem zapytał co czuję i powiedział ze tez mam go dotknąć kazał mi włożyć rękę do jego spodni nie wiem dlaczego to zrobiłam chyba byłam w szoku gdy moja ręka była już w jego spodniach poczułam jak doszedł nastąpił u niego wytrysk nie wystraszyłam się tego bo to znam (mam chłopaka) zapytałam tylko czy dać chusteczkę powiedział tak po tym incydencie wracaliśmy do domu w ciszy nie odzywałam się do niego ani od do mnie po prostu wracaliśmy jak dojechaliśmy do miejsca gdzie mnie wysadził zapytał tylko czy nikomu nie powiem... Nie wiem co myśleć co dalej robić jak się zachować na lekcji w szkole proszę o rady Sad Sad Tajemnicza*19*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Odpowiedz do tego tematu zostały przesunięte do tematu:
http://www.biomedical.pl/forum/problemy-szkolne-vp19564.html

Prosze nie tworzyć kilku takich samych tematów, oraz nadawać tytułów tematów "cio robić", "kto doradzi" "pomocy" itd. lecz takie które będą na prawde tutyłować.

Ten temat zamykam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group