Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krzywy penis

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 8:42 pm    Temat postu: Krzywy penis Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
mam lekko przekrzywionego penisa w lewo i czy to normalne?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się oreintuję jest to jak najbardziej normalne. Przeważająca większość facetów ma penisa lekko odchylonego (w którą stronę to już chyba nie ma reguły, poprostu tak jest).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zalezy od podniecenia i od stopnia rozciagniecia sciegienek.Gdy z jednej strony jest mniej rozciagniete,to wiadomo,ze wykrzywia sie.... i sciaga troche w prawą albo lewą strone.Moze to śmeisznie opisałem,ale mam nadzeje,ze obrazowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to normalne ale podobno dziala na okbiety:D i to barrdzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

;D


A ja mam jedno jądro wyżej ale tylko rano ? Czy to źle? Kobiety mają nierówne piersi, mają się zabić? Moje włosy nie rosną równo na całej głowie, czy to źle?


Oczywiście żartuje.

W naszym ciele jest mnóstwo dysproporcji i innych. Tacy są ludzie poprostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponoć bardzo dużo mężczyzn tak ma
kiedyś czytałam dowcip na ten temat, facet ma przekszywionego penisa w stronę ręki której używa do masturbacji Laughing
Powrót do góry
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się jesli jest tylko troche krzywy. Jeśli nie sprawiasz bólu partnerce to wszystko jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kobieta
Gość









PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

normalne i bardzo sie przydaje w akcji Wink nie masz sie czym martwic
Powrót do góry
Cati
Gość









PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 2:03 pm    Temat postu: Re: Krzywy penis Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem napisał:
witam,
mam lekko przekrzywionego penisa w lewo i czy to normalne?Sad
Witam! powiem tak mam faceta który ma przekrzywionego penisa w dół gdy zaczelismy sie spotykać dziwiłam sie ale nic nie mówiłam on sam kiedys mnie sie zapytał czy to mi nie przeszkadza,zdazyłam sie oczytać w tym temacie wiec wiem na czym sprawa plega --trzeba tak pozycje dopasować aby nie sprawiały bólu tylko przyjemnośc a wszystko jest do zrobienia --jest nam cudownie i jeżeli jest sprawny twój penis to nie ma czym sie przejmować tylko działac Razz Zyczę powodzenia!!
Powrót do góry
Wester



Dołączył: 20 Sie 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://lubietosiebawie.pl/produkt/tabletki-i-krem-na-naturalne-powiekszanie-penis-xl/ Sprawdźcie to. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group