Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwioplucie i metaliczny zapach śliny, szum w uszach co to?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemek.t



Dołączył: 08 Paź 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 11:43 am    Temat postu: Krwioplucie i metaliczny zapach śliny, szum w uszach co to? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym zasięgnąć dodatkowej porady bo może ktoś wpadnie na coś więcej niż ja i Ci nasi lekarze.. od jakiś 2 tyg pluje krwią a w ustach mam brzydki nieprzyjemny zapach ( rdza,metaliczny) , nie kaszle, RTG wyszło dobrze, badanie krwi wyszło dobrze. nie mam problemów z żołądkiem i jamą brzuszną gdyż mam apetyt i nie odczuwam bóli czy mdłości.
Wskazówką tej zagadki chorobowej może być to że pluje tylko wtedy gdy się położę.. i dłużej jestem w tej pozycji,(stąd plucie krwią rano...i czasami w dzień jak się przysłowiowo zdrzemnę )obstawiałem że mam coś z migdałami np jakaś infekcja, ale doktor powiedział iż migdały wyglądają dobrze.Może to gdzieś indziej w gardle krtani??ale przecież nie boli mnie ani nie kasłam..
Byłem też u dentysty. Owszem miałem stan zapalny dziąseł ale krew pojawiała się tylko po szczotkowaniu, i w mniejszych ilościach niż ta rano..używam tych past na krwawienia, ale to nie ma wpływu na to co się dzieje..
Zastanawiam się od kilku dni czy to nie krwawienie z głowy, ale chyba krew leciała by też z nosa.. Miałem robioną w marcu Tomografie komputerową, nie wykryto nic z wyjątkiem co się zdziwiłem zapalenia zatok (upośledzenie powietrzności sitowia, słabo rozwinięty płat czołowy itp) Lekarka nazwała to zapaleniem zatok.Badania te i inne robiłem z powodu szumów usznych które utrzymują się od 7 lat(głównie lewe ucho) jasnego powodu też nie znalazłem do tej pory. Nie wiem czy te sprawy mógłbym ze sobą łączyć..
ale bardzo się niepokoję tym co się ze mną dzieje. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły piszcie proszę, przepraszam za tą epopeje, ale chciałem napisać jak najwięcej faktów.Dziękuje i czekam na porady.

Dodano po 8 minutach:

*dodam jeszcze iż nie raz miewałem dreszcze,zwłaszcza w nocy,możliwe iż była to gorączka. nie mierzyłem niestety*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Sob Paź 11, 2014 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze, nie wiem jak można lepiej pomóc po tym jak były liczne badania... nie masz wyjścia, musisz szukać problemu, tzn. rozwiązania swojego problemu dalej, kolejnymi badaniami, coś jak metodą prób i błędów, żeby eliminować kolejne możliwe przyczyny. Plucie krwią jest niepokojącym objawem, gdyż może okazać się, że to zwykłe dziąsła (ale u Ciebie to wykluczone) albo coś bardziej poważnego... trudno powiedzieć, nie chce też budzić kolejnego nie pokoju, no musisz chodzić i próbować, nawet być nieprzjyemnym pacjentem ale cały czas próbuj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemek.t



Dołączył: 08 Paź 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

m.in gastroskopia wykazała mi zapalenie 12stnicy, żołądka i przepukline przełyku. laryngolog stwierdził ze krwawienie nie wystepuje od zatok. myśle że może to te zęby.. te ostatnie tzw zeby mądrości jak tylko po nich przejade językiem czuje cesto taki gorzki nieprzyjemny smak, zapach z ust też się nie zmienił.Ale nawet jeśli to zęby to czemu te dwa ostatnie tak bardzo by krwawiły... paradontaks nie przynosi żadnych efektów poprawy. kupie jeszcze meridol i zmienie szczoteczkę.. nie wiem czy to coś pomoże ale warto sprbować..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnn123



Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krew i wydzielina zapalna może "zlecieć" i przenieść infekcję w "dół". Tak przynajmniej twierdzi dwu-kilowy podręcznik pulmonologii który kiedyś czytałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group