Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwiak w kolanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iamriotkinia



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 3:11 pm    Temat postu: Krwiak w kolanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc, mam mały problem i proszę o rade.. może ktos z Was, mial juz cos takiego to mi powie co robic.. ;> a więc : 2 tygodnie temu posliznełam się na lodzie i upadlam.okazalo się ze mam krwiakaw kolanie, chirurg zrobił mi punkcję i załozył w gips i tak chodze w tym gipsie, bylam tydzien temu na kontroli i okazalo sie ze nadal troche mam krwiaka ale lekarz powiedzial,ze moze sie wchlonie i nadal kaze mi w gipię chodzic.. mam isc w piatek znów do lekrza.. i mam pytanie, czy mogę sobie teraz troche chodzic bez gipsu ? (bo jest rozciety i moge wyjśc noge) bo roche sie boje,ze miesnie mi zastygnał i potem nie bede mogla chodzic.. a tak to juz mnie noge nie boli, tzn kolano jest troche opuchniete jeszcze i jest śiniak ale to pewnie od potłuczenia.. czy ktos z Was, mial juz taki przypadek?! co bedzie potem, bede mogla normalnie chodzic?.. bardzo proszę o odpowiedz.. z gory bardzo dziekuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wito



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam urządzenia Vitafon.
Z krwiaki oraz pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group