Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwiak po imprezie od roku ;/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mila1122



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 11:29 pm    Temat postu: Krwiak po imprezie od roku ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mój problem jest następujacy.
Ok. roku temu byłam tańczyłam z chłopakiem, który niestety był złym tancerzem no i się przewróciliśmy. Był to upadek silny, przez jakiś czas musiałam chodzić w mocnym makijażu żeby ukryć siniaka pod okiem prawym. Po tym jak się wszystko zagoiło zauważyłam, że obok tego samego oka mam taką jakby grudkę widoczną jak się uśmiecham. Zignorowałam problem. Mija rok od pamiętnego wydarzenia a kulka nadal jest, już na pewno mniej wyczuwalna i widoczna ( wcześnie była taka zbita mała kuleczka a teraz tak jakby już nie jest kulką, nadal wyczuwam lekkie stwardnienie ale jest jakby bardziej płaskie) , ale gdy się uśmiecham to powstaje taki dołeczek obok oka. Czy to możliwe żeby taki krwiak ( bo zakładam że to krwiak) się jeszcze nie wchłonął? Czy możliwe że potrzebuje więcej czasu? Od czasu do czasu mam niższą ilość płytek krwi i zastanawiam się czy to może mieć powiązanie, nie wspominam już o kwestii estetycznej, bo to najlepiej nie wygląda no i najważniejsze czy to może być niebezpieczne. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group