Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwiak mózgu :///

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian87p



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 3:42 pm    Temat postu: krwiak mózgu :/// Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam prośbe do tych co sie na tym znają lub moze to cos przezyli:(( Mialem niedawno wypadek i lekarze wykryli u mnie niewielki krwiak w mózgu, podobno nie bede mial operacji bo jest on niewielki, ze sam zniknie. Chce wiedziec czy sa do tego jakies zalecenialub ograniczenia. Czy moge sie opalac na sloncu itd.... Dzieki wszystkim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem, moze on zaniknac. ale musisz miec to pod kontrola (usg glowy, badz tomograf raz na jakis czas)
Musisz uwazac na wszelkie urazy ale najbardziej chron glowe oczywiscie, co do opalania rowniez polecalabym jakies okrycie glowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje uwazac bardzo na siebie, zadnych sportow, ruchow gwałtownych, słonce raczej odpada! To powazna sprawa!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group