Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 6:55 am    Temat postu: krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc,
Mam pytanie - od 2 dni przy zalatwianiu potrzeby fizjologicznej leci mi z odbytu krew. Nic mnie nie boli. Nie wiem co to jest - moze ktos z was wie???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 7:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest podobna rozmowa Smile

http://www.biomedical.pl/forum/krew-w-stolcu-vt183.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grysik_xx
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 12:16 pm    Temat postu: Re: krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur napisał:
Czesc,
Mam pytanie - od 2 dni przy zalatwianiu potrzeby fizjologicznej leci mi z odbytu krew. Nic mnie nie boli. Nie wiem co to jest - moze ktos z was wie???


Moze jadles ostatnio buraczki lub zajadale sie barszczem...!!!
Jezeli nie to musisz obserwowac sytuacje i udac sie do lekarza.
Przyczyny moga byc prozaiczne ale moga byc rowniez barrrrdzo powazne
pozdrawiam
Powrót do góry
Artur
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale u mnie papier jest caly czerwony - to nie jest kilka kropel....
Nawet woda jest zabarwiona na czerwono, wiec nie wiem czy to malo... Confused Krew ma intensywnie czerwony kolor - taki, jaki ma zaraz po skaleczneiu, wiec chyba nie przeszlo przez ukald pokarmowy???
Buraczkow nie jadlem - od dawna....
Zaczynam sie denerwowac.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że to hemoroid, ale to już stwierdzi lekarz. Musisz sie do niego wybrać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Artur
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do jakiego lekarza mam isc? Jakiej specjalnosci?
Musze miec skierowanie?
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 2:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba będzie jak pójdziesz do lekarza rodzinnego i opowiesz mu o swoich dolegliwościach, on postawi diagnozę bądz skieruje Cię do innego lekarza. Jednak podejrzewam, że to hemoroidy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinieneś udać sie do proktologa-to lekarz zajmujący sie chorobami jelita grubego i odbytu.Krwawienia,które opisujesz są spowodowane prawdopodobnie pęknięciem żylaka odbytu.Mogło to nastapić np.w wyniku nadużycia alkoholi(wysokoprocentowych).Dla złagodzenia objawów polecam czopki dostępne bez recepty:"Posterisan"-sprawdzone i skuteczne Smile>Powinienes też rzucić palenie,odstawić alkohol,zastosować właściwą dietę:owoce,warzywa,chleb razowy,kleik,unikać ostrych przypraw!Jeśli masz nadwagę powinieneś sie jej pozbyć!!!Wazna jest równiez higiena analna-należy zapobiegać zakażeniom poprzez bakterie,grzyby i drożdże.I jeszcze jedno-jak najwięcej ruchu!!!!Hemoroidy,to choroba ludzi prowadzących siedzący tryb zycia.Powodzenia i dużo zdrowia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Artur
Gość









PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 7:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawnie ustalo.
Lekarz nie widzial co bylo jego przyczyna Shocked
Nawet mi kamere tam wkladali i nic - wszystko ok Shocked Shocked
To skad ta krew? Shocked
Moj lekarz stwierdzil, ze moze mi skora pekla, a moze mi sie wydawalo Shocked Shocked
Kurde... gejem nie jestem, wodki nie pije (nie lubie), moja dziewczyna dba o to bym jadl zielenine Twisted Evil mimo, ze na mieso mam ochote Twisted Evil i wydawac mi sie nie wydawalo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nie pale juz od 2 lat... Neutral i biegam, a w domu mam ab swing na kaloryferek Very Happy
I co teraz, zow mam czekac az zaczne krwawic? I znow dopiero po 3 tygodniach do lekarza sie dostane?
O co chodzi?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group