Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julta87



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:00 pm    Temat postu: Krwawienie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I znowu mam "mały" problem... Otóż - kochałam się w ogóle około 4-5 razy - i dziwię się ponieważ po każdym stosunku mam krwawienia - to nie jest miesiączka. Zdaża mi się to zawsze odkąd uprawiam sex. Zażywam tabletki(microgynon21), zabezpieczamy sie dodatkowo prezerwatywą a i tak mam te plamienia. Wiem, że najlepiej byłoby dla mnie udać się do ginekologa, i na pewno tak zrobię, ale chciałam najpierw sprawdzić czy przypadkiem Wy nie znacie rozwiązania mojego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogło zdarzyć się tak że twoja błona dziewicza nie do końca zostałaprzerwana i przy każdym zbliżeniu jest naruszana co może powodować krwawienie. Ale najlepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
Mogło zdarzyć się tak że twoja błona dziewicza nie do końca zostałaprzerwana i przy każdym zbliżeniu jest naruszana co może powodować krwawienie. Ale najlepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa.

Można wnioskować, z postu Julta87, że co do błony to została już dawno przebita, więc to wogle nie jest brane po uwagę.

Uważam, że Twoje objawy wskazują na nadżekrę.. krwawienie podczas stostunku, nie związane z krwawieniem menstruacyjnym, własnie tak wygląda. Radziłabym jak najszybciej udać się do lekarza, na badanie, zrobienie cytologi i dalszego leczenia.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wniosek jeden Wink co by to nie było bez lekarza sie nie obędzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam podobie,kochałam sie chyba 3 razy i miałam wczesniej krwawienie,coprawda niewielkie,ale było,moim zdaniem to było normalne bo ozstała przerwana błona dziewicza,ale juz po tym 3 razie było minimalne krawienie,prawie niewidoczne...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group