Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fin4l



Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 11:25 am    Temat postu: Krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pisze za mja dziewcyzne Very Happy
w poneidziałek mielismy zabawe :]
Paluszkiem u dłoni bawiłem sie wiecie czym Very Happy a dzisiaj dostała krwawienie jakby miala miesiaczke tak ona mi powiedziałą Neutral miesiaczke ost miala ponoc 28 lipca moze to bys przyczyna "pierwszej zabawy" ?czy moze no wiecie Very Happy
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz powiedzieć o ciąży, to wybij sobie to z głowy Wink To jest nie możliwe i już Wink

Być może przebiłeś błone dziwiczą. W tedy następuje małe krwawienie, może troszke sie przesunąć. Być może też miałeś nie obcięte paznokcie, mogłeś ją troszeczke zadrapać.

Takie rzeczy nie są jakoś strasznie niebezpieczne. Wystarczy odczekać pare dni, aby ranka sie zagoiła.

W razie gdyby jednak krwawienia nie ustąpiły, a nie były typową miesiączką to lepiej udać sie do lekarza.

Jest jeszcze jedna możliwość że całe doświadczenie, nowa sytacja, emocje, spowodowały to że miesiączka zaczeła sie wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fin4l.
Gość









PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

al az o tydzien wcześniej ?
dzięki ci paweł juz jestem spokojny :/
poprostu tak czy siak ona mnie straszy bo boi sie ze zerwe z nia i chyba tak bedzie Sad
Pozdr
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlaczego miałbyś z nią zerwać?? przez to że dziewczyna się boi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nieoto chodzi Sad sa inne powody ;|
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcesz o tym pogadac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group