Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
impersonal



Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 4:25 pm    Temat postu: Krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałam zapytać czy zdarzyła się którejś z Pań podobna sytuacja do mojej. Mianowicie, 4 dni przed planowym dniem rozpoczęcia miesiączki wystąpiło u mnie krótkotrwałe krwawienie. Nie współżyłam z chłopakiem od około 3 tygodni, plamienie wystąpiło bezpośrednio po pieszczotach. Jaka może być tego przyczyna? Czy są powody do niepokoju? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, z tego co wiem to zdarza się w wielu przypadkach:) Zdarza się to zazwyczaj 2-4 dni przed okresem i jest to skąpe plamienie. Przyczyn może być wiele, stres, brak odpowiednich witamin, itp. itd. - jednak by spać spokojnie i zapobiec lękom, możesz udać się do specjalisty i to zbadać, sądze jednak, że to na prawdę nic groźnego;) Sama miałam tak nie raz, chodź jak wiadomo każdy organizm jest inny i przyczyna może być inna, więc dla samej siebie, możesz przejść się do specjalisty by rozwiać wątpliwości:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie musisz się tym przejmować. To częsta dolegliwość u kobiet przed miesiączką, zwykle przed okresem pojawiają się plamienia. Niepokojące może być to, kiedy plamienia nie ustępują po miesiączce. Mimo wszystko zalecam wizytę u ginekologa, zawsze warto zrobić sobie profilaktyczne badania.

Co więcej, proszę zwrócić szczególną uwagę na pielęgnacje miejsc intymnych, najlepiej nie używać mydła ale specjalnych kosmetyków przeznaczonych do higieny sfery intymnej. Profilaktycznie zalecam też zażywanie kwasu mlekowego po miesiączce. Polecam Provag.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
impersonal



Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmartwiło mnie to, że krew pojawiła się bezpośrednio po tzw. palcówce (przepraszam, nie wiem jak inaczej to nazwać, aby było wiadomo o co chodzi). I aktualnie odczuwam lekkie kłucie w podbrzuszu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 05, 2013 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może podczas pieszczot doszło do urazu, stąd krew. Nie zapominajmy, że sfera intymna jest niezwykle delikatną okolicą, wystarczy niedokładnie spiłowany paznokieć i może dojść do uszkodzenia lub mikrourazu.

Radziłabym udać się do ginekologa, aby skontrolować to kłucie w podbrzuszu, gdyż to mnie najbardziej niepokoi.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group