Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie po badaniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elmirka
Gość









PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 12:34 am    Temat postu: Krwawienie po badaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest normalne że po badaniu cytologicznym wystąpiło u mnie krwawienie?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym temacie jest omówione jest całe te badanie.
http://www.biomedical.pl/forum/cytologia-vt168.html?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=cytologia

całe badanie które nie powinno nieść za sobą powikłań czy też skutków ubocznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli rozumiem że to nie było normalne... Czym to mogło być spowodowane, czy może mieć tym w swój udział fakt że jeszcze nie współżyłam?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarzem nie jestem, ale jedno z drogim nie ma za dużego związku. no chyba żeby została przerwana błona dziewicza. Wtedy następuje nawet tygodniowe krwawienie. Tylko że o czymś takim lekarz pwinien Cie uprzedzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group