Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dragonette87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ...z drugiej strony lustra...
PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
podpisuje się pod Wind:) po prostu ostro szaleliście Wink wszystko będzie okej!

Jak u mnie wystarczy, ze mam dluzsza przerwe(min.6miesiecy w wspolzyciu) i zawsze trafiaja mi sie jakies delikatne slady krwi.
Ale to jest zwiazane z tym, ze dosc czesto chorowalam na zapalenie jajnikow, a na koniec podczas ostatniego pobytu w szpitalu grzybice w jakis sposob chwycilam:/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karotka1234567



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pomorskie
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 9:34 pm    Temat postu: Musicie mi pomóc.. nie mam juz siły...Prosze! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakieś 30 minut po pettingu z moim chłopakiem wyleciał mi brązowy śluz z pochwy.. bardzo się boje moze to jakieś objawy ciąży ? nie wiem co mam myśleć mam 100 złych myśli na minutę w dodatku cos mnie ttroszeczke pobolewa po lewej stronie.. POMOCY!.. podpowiedzcie mi.


temat przeniosłam do bardziej zbliżonego tematycznie. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz mieć takie objawy na okres a być może zabarwienie śluzu może oznaczać nadżerkę...taka wydzielina pojawiać się może przy tym dziadostwie. Poza tym jeśli nie było kontaktu ze spermą nie ma szans żebyś w ciążę zaszłaSmile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo moze tez np zrobil cos za mocno i chlopak i zatarl Cie w ktoryms miejscu i poleciala mala krewka o dziwnym zabarwieniu. Ja tak kiedys mialam.
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yhm...zgadzam sie z kolezankami...ja jednak skłaniałabym sie zeby spr. to w kierunku nadżerki... Rolling Eyes najlepiej bedzie jak dziewczyna wybierze sie do gina
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety ale mi to właśnie na nadżerkę wygląda-wredne paskudztwo Twisted Evil
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daria8989



Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po seksie analnym miałam niemalże krwotok z odbytu . Minął juz jakiś miesiąc , a odbyt dalej mam opuchnięty . Normalnie się wypróżniam , nnie towarzyszą mi bóle , krwawienia . Jestem w 6 miesiącu ciązy . Co to może być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uszkodzona błona śluzowa, zwieracze odbytu...

Idź do lekarza. Niech zobaczy...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i na jaka cholere anal uprawiac Neutral ? masz 1dne miejsce do tego a nie ... Neutral no koments
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ale to przyjemne jest ^^

Tylko musi być delikatnie i z duża ilością lubrykantu ^^
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group